Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Acı Ekmekkursiyer

10 Temmuz 2016 18:05

Zeynep anam bizim için ekmek yapacak

Cevap Yaz

Göztepe

29 Mayıs 2013 18:29

Zaman zaman fena sahneleri olmasada rahmetli Yılmaz Duru ve Fikret Hakan'ın bazı iyi sahneleri olmasına rağmen vasat bir film. Filmin yönetmeni oyuncusu ve senaristi Yılmaz Duru nasıl bu kadar vasat bir film çekmiş hayret doğrusu. Filmin iyi tarafları Fikret Hakan'lı ve Yılmaz Duru'lu sahnelerin iyi olması oyunculuklarını en iyi şekilde ortaya koymaları. Bülent Ersoy'un değişimden sonra çektiği ilk film bol bol şarkılı sahnelerle şişirilmesi bir yana filmin görüntü kalitesi oldukça düşüktü. Dev aktörler rahmetli Yılmaz Duru ve Fikret Hakan hatrına en fazla 5 puan verebildim bu filme çoğu sahnelerde filmin tutarsızdı üstelik..

Cevap Yaz

FOSTERKANE

1 Ağustos 2011 00:02

bülent ersoy un türkiyede yasakli oldugu yillarda almanya cektigi bir film.

yilmaz durunun daha önce cektigi ekmek kavgasi (1965) filmini senaryosunu yeniden cekmis. ilk filmde oynadigi ayni karakteri yine yilmaz duru canlandirmis, muhterem nur rolünü bülent ersoy ve kenan pars in rolünüde fikret hakan oynamis. köyden para icin istanbula giden kadin bu sefer almanyaya gidiyor, güzel bir film olmasada izlene bilinir.

yilmaz duruyla bülent ersoy almanyada bir film daha cekmislerdi, iki bölümlü bir filmdi ama bu film gibi sinema filmi degil, dar bütceli bir video filmiydi. ersoy almanyada bir kac video filmi daha cevirmisti  sonradan özal in sayesinde türkiye geri döne bilmisti.

Cevap Yaz

delikadir39

18 Temmuz 2011 15:49

Fikret Hakan ve Yılmaz Duru'nun böyle bir filmde rol alması ilginç.

Cevap Yaz

GENCOBAY

9 Ocak 2010 00:37

bülent ersoyu sevmem ama bu filmi olağanüstü güzel hele o son sahnede bulent ersoyun eline unu eline alıp ağlayarak uzun uzun baktığı sahne beni çok etkiledi.gerçektende ekmek kazanmak zor çok zor bu filmde bunu gösterdi insanlara.BEŞ yıldızı hak ediyor bu film.

Cevap Yaz

isocum

3 Aralık 2008 14:28

1984 yılında Bülent ersoy yasaklı iken almanyada çekilen bir filmdir.yılmaz duru kocasını canlandırıyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica