Acı Sevda

Yorumlar

Göztepe avatar Göztepe 06 Aralık 2017 22:20:03

10

Oldukça güzel bir film filmin yönetmeni Aykut Düz'den bu kadar düzeyli bir film beklemezdim. Filmi seyrederken sanki bir Nejat Saydam filmi seyreder hissine kapıldım. Tamer Yiğit, Erden Alkan ve Zeki Tüney filmde en fazla ön planda olan oyunculardı. Tesadüfen tanıştığı güzel zengin kız ile kızın ağabeyi arasındaki karşılıklı kız kardeşlerini kirletmeyi konu alan ve başkaları tarafından intikam aracı olarak kullanılan bir film. Ömer Dönmez filmde kapıya bağlı tetikli tuzağa kurban gitmesi filmin en dramatik sahnesiydi iyi bir Tamer Yiğit filmi.

Alın yazısı avatar Alın yazısı 02 Kasım 2009 17:34:11

10

Bir kaza sonucu bir kabadayının Kardeşini Öldüren Metin ( Tamer Yiğit ) hapisten çıktıktan sonra eski yaşantısına devam etmek ister. tamircilik yapan Metin , bir iş esnasında gördüğü zengin bir kıza aşık olur. ve kardeşinin intikamını almak isteyen a ğbi devreye girer. ve olaylar ardı ardına gelir Tamer yiğit'in normal düzeyde duygusal azda macera karışımı bir filmidir.

tt -tamer avatar tt -tamer 24 Mayıs 2008 19:59:05

birbirine kavuşamayan iki sevdalı gencin öyküsü.çok güzel bir dram filmi.herkesin izlemesini tavsiye ederim.tamer yiğit gerçekten çok yakışıklı oyunculuğu ise mükemmel.

nedim yıldız avatar nedim yıldız 12 Kasım 2007 13:41:11

8

bir oto tamircisiyle,intikam almak için ilgilendiği,sonradan aşık olduğu zengin,hasta bir kızın sonu ölümle biten aşk öyküsü..erdem alkan filmin kötü adamı..izlemeye değer bir aşk filmi...

Yandex.Metrica