Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

D-Tox (D-Tox)

D-Tox

8,00

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 5 Nisan 2002 1 Saat 36 Dk Gerilim Dram Korku Gerilim, Dram, Korku
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Jim Gillespie Jim Gillespie

Ülke: almanya, ABD

Oyuncular: Sylvester Stallone, Charles S. Dutton, Polly Walker, Kris Kristofferson, Christopher Fulford, Jeffrey Wright, Tom Berenger, Stephen Lang, Robert Prosky, Robert Patrick Devamını Gör...

Konusu : Polisleri öldürerek seri cinayetler işleyen bir katil, bir çatışma sırasında FBI ajanı Jake Malloy’un (Sylvester Stallone) ekibindeki çalışma arkadaşlarını öldürür. Aynı katil daha sonra Malloy’un kız arkadaşı Mary’i de (Dina Meyer) öldürünce Malloy bunalıma girer. Katilin aslında kendisinin peşinde olduğunu ve kız arkadaşını koruyamadığını düşündükçe suçluluk duygusu giderek artar. Bir zamanların kendine güvenli ajanı artık derin bir bunalım içindedir.

Bir süre sonra katil yakalanır ve Malloy sevgilisinin katiliyle yüzyüze gelme fırsatını bulur. Ardından katil intihar ederek kendi hayatına son verir. Artık kız arkadaşı da katil de ölmüştür ama bunlara rağmen duygusal tatmin duygusuna ulaşamayan Malloy’un psikolojik sorunları hızla artmaktadır. Sonunda eski arkadaşlarından Charlie Hendricks (Charles S. Dutton) adlı bir ajan ona sadece polisler için kurulan bir tedavi merkezinden söz eder ve Wyoming’deki bu tedavi merkezine gitmesini önerir.

Wyoming’in adeta soğuktan donup kalmış vahşi ortamında yer alan bu tedavi merkezi birçok açıdan Alcatraz’ı andırmaktadır. Eski bir polis olan Doc (Kris Kristofferson) ve asistanı Hank (Tom Berenger) tarafından yönetilen bu tedavi merkezinde Jenny Munroe (Polly Walker) adlı bir psikiyatrist hemşire de görev yapmakta, sorunlu polis hastalara yardımcı olmaktadır.

Kapıda son bir kez silahlarını kontrol ederek bırakan Maloy ve diğer dokuz polis, Wyoming’in vahşi doğasındaki bu tedavi merkezinde başbaşa kalırlar. Şiddetli bir kar fırtınası sonucunda enerji hatları devre dışı kalmış, yollar kapanmış ve sıcaklık sıfırın altındaki derecelere düşmüştür. Ancak tüm bu olumsuzluklardan da önemlisi, sorunlu polislerin hepsi kendi ‘buzdan cehennemlerinin’ içindedir.

Hava sıcaklığı daha da düşerken tedavi merkezinde esrarengiz ölüm olayları başlar. Tedavi gören polisler birer birer öldürülmektedir ve katilin aralarından birisi olduğu hemen hemen kesinlik kazanmak üzeredir. Böyle bir durum karşısında Malloy ve diğer hasta polisler, geçmişlerinde yaşadıkları kabustan çok daha büyüğüyle karşı karşıyadırlar.

IMDB Puanı: 4.6 / 10fahri.07

14 Haziran 2014 10:52

stallone için izledim ancak film çok sıkıcı geldi bana.stallone yi severim hatta çoğu filmlerine bayılırım ama bunu beğenmedim.10/4 (stallone için)

Cevap Yaz

S.Sarp Saatçi

21 Şubat 2012 21:40

Gizemini sonuna kadar koruyan Sylvester Stallone,Kris Kristofferson ve Tom Berenger  gibi önemli oyuncuları bünyesinde barındıran güzel bir gerilim filmi. 

Cevap Yaz

enigmacuture

31 Ocak 2009 12:06

kötü vasatın altında başarısız

Cevap Yaz

molina89

10 Ocak 2009 12:12

harikabir kedi fare oyunu..herkese tavsiye ederim.

Cevap Yaz

travolta

14 Ocak 2008 12:04

başarılı bir kadro.buz gibi bir mekan harika bir kurgu.süper bir syl.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica