Adım Adım Cinayet

7,81

( 3 kişi yorum yaptı )

Adım Adım Cinayet

(Murder by Numbers)

Sinema Filmi

2002

Richard Haywood (Ryan Gosling) ve Justin Pendleton (Michael Pitt), kusursuz cinayeti işlemeye alışan iki kolej öğrencisidir. Genç ikili, Justin'in zekası ve Richard'ın uygun doğasının birleşimi ile kusursuz bir katil bilincine eriştiklerini inanmaktadır.

FBI'ın seri cinayetler ve zor davalar konusunda uzman, içgüdüleri kuvvetli ajanı Cassie Mayweather (Sandra Bullock), yeni ortağı Sam Kennedy (Ben Chaplin) ile birlikte bu dosyaya atanır. Dedektiflerimiz bu iki dahi suçluyu yakalamak için bıraktıkları ipuçlarını dikkatlice takibe alırlar.

Oynayanlar

Sandra Bullock Sandra Bullock Cassie Wayweather
Ben Chaplin Ben Chaplin Sam Kennedy
Ryan Gosling Ryan Gosling Richard Haywood
Michael Pitt Michael Pitt Justin Pendleton
Agnes Bruckner Agnes Bruckner Lisa Mills
Chris Penn Chris Penn Ray Feathers
R.D. Call R.D. Call Kaptan Rod Cody

Firmalar

Warner Bros (Dağıtımcı)

Son Yorumlar (3)

mansur34 avatar mansur34 12 Haziran 2016 14:47:11

7

Film baştan sona düşük tempolu olsa da konusu ile sıkılmadan izleniliyor daha doğrusu ryan gosling ve michael pitt oynadığı karakterlerin ilginçliği ve macera arayışları filmi izlenilir kılmış yoksa klişe bir konusu var filmde dövüş kulübü filmine gö ndermede güzeldi ryan gosling kırmızı ceket ve sigara içişiyle dövüş kulübü filmindeki brad pitt farksızdı dövüş kulübü filmindeki edward norton un oynadığı karaktere michael pitt oynadığı karakterle gönderme yapılmış eğer bunu bilerek izlerseniz film daha keyifli izleniliyor buna rağmen filme 120 dakika uzun olmuş 90 dakika bu düşük tempoya daha uygun olurdu ryan gosling,agnes bruckner,sandra bullock ve michael pitt rollerinde fena değildi kendi türünden bakarsak başarılı bir film kısaca izlemeye değer iyi bir film.

baran34 avatar baran34 22 Aralık 2009 00:43:12

8

 Film insanı hiç sıkmıyor. Usta oyuncu Sandra Bullock yine mükemmel performans sergilemiş. İzlenmeye değer.

kökten avatar kökten 08 Kasım 2009 18:44:11

film cannes da gösterilmiş şaşırdım doğrusu...iyi bir film değil

Yandex.Metrica