Smokin

8,11

( 4 kişi yorum yaptı )

Smokin

(The Tuxedo)

Sinema Filmi

2002

Reklam yönetmenliğinden gelme Kevin Donavan’ın ilk uzun metraj denemesi Smokin, Jackie Chan’li Hollywood aksiyon filmlerinin sonuncusu. Chan, alışılmış rollerinin dışında bu sefer basit bir taksi şoförü. Tabii bu, akıllara aksiyon sahnelerinin araba kovalamacadan ibaret olacağını getirtebilir. Nitekim durum öyle değil. ‘Aksiyon’un filmin adı olarak da kullanılan ‘takım elbise’yle bir ilgisi var. Kimin üzerindeyse o kişiye olağanüstü güçler verebilen bu ‘takım elbise’ sayesinde Chan, dünyayı, su kaynaklarını dev bir böcekle kurutmayı amaçlayan bir deliden kurtarmaya çalışacaktır. Smokin’in, Jennifer Love Hewitt dışında diğer Chan fimlerinden pek bir farkı olmadığı söylenmekte.

Son Yorumlar (4)

fahri.07 avatar fahri.07 12 Haziran 2014 16:44:41

7

bence hoş vakit geçirebileceğiniz eğlencelik bir film.konu olarak biraz farklı olsada film güzeldi en önemliside bizim altın yumruk yine harikaydı.smokin en iyi ona yakışır:)10/7

fdts avatar fdts 24 Haziran 2009 01:27:06

9

çok güzel bir yapımdı çokta keyifliydi.

zuhtuural avatar zuhtuural 11 Mart 2008 21:55:03

6

Reklam yönetmenliğinden gelme Kevin Donavan  ın ilk uzun metraj denemesi Smokin, Jackie Chan  li Hollywood aksiyon filmlerinin sonuncusu. Chan, alışılmış rollerinin dışında bu sefer basit bir taksi şoförü. Tabii bu, akıllara aksiyon sahnelerin in araba kovalamacadan ibaret olacağını getirtebilir. Nitekim durum öyle değil  Aksiyon un filmin adı olarak da kullanılan takım elbise yle bir ilgisi var. Kimin üzerindeyse o kişiye olağanüstü güçler  verebilen bu takım elbise sayesinde Chan, dünyayı, su kaynaklarını dev bir böcekle kurutmayı amaçlayan bir deliden kurtarmaya çalışacaktır. Smokin in, Jennifer Love Hewitt dışında diğer Chan fimlerinden pek bir farkı olmadığı söylenmekte.

gökhanjr. 24 Ağustos 2006 23:49:08

8

chan in en iyi filmidir bence.özellikle filmin başlangıcı çok iyi.hayranlarına tavsiye edilir

Yandex.Metrica