Anlatamadım mı?

7,68

( 3 kişi yorum yaptı )

Anlatamadım mı?

(Analyze That)

Sinema Filmi

2002

Vizyonda büyük ilgi gören Anlat Bakalım/Analyze This'in başarısından sonra devam filmi olarak çekilen Analyze That, fazlasıyla hasas ve duygulu mafya babası Paul Vitti'nin (Robert de Niro) hapishaneden çıkmasıyla başlıyor. İçinde çözemediği sıkıntılarla boğuşurken aklına eski doktoru Ben Sobel (Billy Sobel) gelir ve onunla yeniden terapiye başlamak ister. Sobel de sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Yeniden biraraya gelen ikili için bu birliktelik heyecanlı, komik ve hoş süprizlere yolaçacaktır.

Son Yorumlar (3)

performer avatar performer 06 Mart 2018 22:31:28

10

muhteşem... ilk filmde güzeldi ama bu ondan daha güzel... başroller zaten iyi oynamışlar ama filmde yönetmen rolündeki oyuncu çok iyi oynamış epey dikkatimi çekti. ayrıca dikkatimi çeken bir başka şeyde filmde silah ile vurulma sahnelerinde kan ve m ermi izi özellikle gösterilmemiş bu açıdan da takdir edilecek bir durum.

shule avatar shule 11 Nisan 2008 18:29:04

10

harika bir film.süper bi ikili olmuşlardı..!!gülmekten ölmüştüm.her sahne ayrı bir olay'''!!!!süperdi

zuhtuural avatar zuhtuural 16 Şubat 2008 09:45:02

10

Vizyonda büyük ilgi gören Anlat Bakalım/Analyze This'in başarısından sonra devam filmi olarak çekilen Analyze That, fazlasıyla hasas ve duygulu mafya babası Paul Vitti'nin (Robert de Niro) hapishaneden çıkmasıyla başlıyor. İçinde çözemediği sıkıntıla rla boğuşurken aklına eski doktoru Ben Sobel (Billy Sobel) gelir ve onunla yeniden terapiye başlamak ister. Sobel de sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Yeniden biraraya gelen ikili için bu birliktelik heyecanlı, komik ve hoş süprizlere yolaçacaktır.

Yandex.Metrica