Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hasat (Slash)

Hasat

6,00

(1 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 14 Mart 2003 1 Saat 30 Dk Gerilim Korku Gerilim, Korku
IMDb puanı: 2.8

Yönetmen: Neal Sundstrom Neal Sundstrom

Ülke: güney afrika

Oyuncular: Danny Keogh, Milan Murray, Adam Woolf, Guy Raphaely, Steve Railsback, James O'Shea, David Dukas Devamını Gör...

Konusu : Onlar bir rock'n roll grubudur... Assolistleri Joseph Mac Donald, seksi basçıları Suzie, iyi arkadaşları Keith, kız delisi Rod ve parti çocuğu Ian. Şarkılarını küçük klüplerde söylemektedirler. Bir gece Mac'i çaldıkları klüpte ziyaret eden bir yabancının getirdiği mektup tümünün hayatını değiştirmeye yeter.

Mektup Mac'in babasındandır ve ölen halasının cenazesi için ailesinin yaşadığı çiftliğe geri dönmesini istemektedir. Mac'i ve arkadaşlarını Donald'ların çiftliğinde yıllardır bekleyen korkunç bir sır karşılayacaktır...enigmacuture

12 Eylül 2009 13:07

Filmi Taksim"de dolaşırken yolda bulmuştum. İzleyince neden orada olduğunu anladım. Sanırım izleyen ilk sahibi onu sinirinden camdan dışarı fırlatmıştı ya da çöpe atmıştı. Ama bu film çöpe atılmayı bile hak etmiyor. Bu film yakılmayı bile hak etmiyor. Çünkü tutuşturmak için harcanan kibrite ya da gaza yazık.

Verimli bir hasat dönemi geçirmek için tarlaları taze insan kanı ile sulayan bir Amerikan ailesinin üç kuşak hikayesenin anlatıldığı film; sinir bozucu müziği, anlamsız şakaları ve başarısız cinayet sahnelei ile tam bir fiyasko.

Filmin 10. dakikasında seri katili tahmin ediyorsunuz bile. Bu ruh hali ile 90 dakikayı tamamlamak işkence gibi. Film oğulların babaların günahlarından sorumlu olması ve kan ile tarla sulama bakımından Dark Harvest (2004)'e, içinde yer alan Rock'n Roll müzik grubu bakımından The Pumpkin Karver (2006), sevişme sahneleri bakımından Buried Alive (2007) ile neredeyse bire bir aynı. The Reaping(2007) adlı filmle de benzeyen yanları da yok değil.

Ama bu kadar bilinen öğe bir korku filmi için çok fazla. Sinema tarihinin en kötü korku filmleri olan(bana göre) Cemetery Gates(2006) ve The Mangler 2 (2001)'den bile daha kalitesiz bir film. Şatey yolda bulursanız, benim düştüğüm hataya düşüp filmi alıp izlmeyin.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica