Aşk Kapıyı Çalınca

8,00

( 2 kişi yorum yaptı )

Aşk Kapıyı Çalınca

(I’m With Lucy)

Sinema Filmi

2002

“Hayatının erkeği” olarak gördüğü erkek arkadaşı tarafından terkedilmesinin ardından Lucy, New York’un flört havuzuna balıklama bir dalış yapar. Bir sürü komik ve kötü ilişkinin ardından arkadaşları ona hiç tanımadığı 5 erkekle randevu ayarlarlar. Her birinin kendilerine gore zayıf ve güçlü tarafları olan bu bekardan biri asker, biri cerrah, biri bir aşk düşkünü, biri boşanmış bir yazar, biri de kurallara uyumlu bir ofis çalışanıdır. Peki acaba bu birbirinden son derece farklı olan beş adaydan herhangi biri Lucy için doğru erkek midir? Yoksa bu buluşmalardan sonra da herşey silbaştan başlayacak mıdı ;r?

Büyük şehirdeki flört ilişkilerine komik ve gerçekçi bir yaklaşım getiren bir romantik komedi olan “I’m with Lucy”nin yönetmenliğini Jon Sherman üstlenmiş. Senaryosunu Eric Pomerance’ın yazdığı filmde Lucy rolünde Monica Potter’ı izleyeceksiniz. Potter’a eşlik eden oyuncular arasında Julianne Nicholson, John Hannah, Gael García Bernal, Anthony LaPaglia, Henry Thomas, David Boreanaz, Harold Ramis ve Julie Christie bulunuyor. 2002 Amerikan-Fransız ortak yapımı filmin müzikleri Stephen Endelman imzası taşıyor.


Firmalar

New Films (Dağıtımcı)

Son Yorumlar (2)

mmansuryıldırım avatar mmansuryıldırım 31 Mayıs 2017 03:07:38

6

Türk yapımı aşkın 5 hali ile konusu neredeyse aynı yinede özer kızıltan ın filmi de fena değil yani aşkın 5 hali orjinal bir hikaye değil zaten yeşilçamdan gelen bu kolaycılık sanırsam hiç bitmeyecek.

emre84 avatar emre84 29 Haziran 2009 13:11:06

Çok güzel bir film senaryo mükemmel cast daha iyi olabilirdi

Yandex.Metrica