Angela

7,20

( 0 kişi yorum yaptı )

Angela

(Angela)

Sinema Filmi

2002

"Bu hikayeyi biliyordum: Suç dünyası hoşuma gidiyordu. Benim için onlar birer kahraman gibiydiler. Belki de ben saygıdeğer insanların dünyasından geldiğim içindi bu... Benim dünyamda insanların sabit bir işleri vardı... Belki de vahşeti görmek istiyordum... Belki de tüm bunların arkasındakileri bilmek istiyordum... Üstelik suçluların ve hırsızların portakal rengi Kawazaki motorları vardı. Biz kızlar bu motorlara bayılırdık. Motorlar ve deri ceketler...Ve bize vereceklerini hayal ettiğimiz hediyeler... Bunlarla ilgili hayaller kurardık..."
Palermo'ya yakın bir şehir olan Ballaro'da doğan Angela'nın hikayesi işte böyle başlıyordu. Angela yirmi yaşına geldiğinde yıllarını uyuşturucu ticareti ve kirli işlere adamış bir adam olan Saro ile evlenir.
Kocasına kadınlık, metreslik ve sırdaşlık ya ptığı işlere de ortak olmuştur. Yaşadığı hayat onun başını döndürmektedir. Zira lüksü ve parayı tüm risklerine rağmen çok sevmektedir. Güvenli ve dürüst bir hayata ve ailesine onunla evlenebilmek için sırtını dönmüştür. Masino'yu ilk gördüğünde onu bir polis zannetmiş fakat kocasının sağ kolu olduğunda ise aralarında tutkulu ve acı veren bir aşk doğmuştur.

Künye

Yönetmen Roberta Torre
Senaryo ,
Müzik Andrea Guerra
Görüntü Yönetmeni Daniele Ciprì
Vizyona Giriş Tarihi 05 Mart 2004
Süre 95 dk
Tür Dram, Duygusal, Polisiye
Ülke Italya
Etiketler Başlıkta Karakter İsmi

Firmalar

Özen Film (Dağıtımcı)

Son Yorumlar

Yandex.Metrica