Dehşetin Gözleri

7,47

( 2 kişi yorum yaptı )

Dehşetin Gözleri

(Cabin Fever)

Sinema Filmi

2002

George Romero, Wes Craven, Sam Raimi ve David Lynch'e korku filmlerinin saygı ile eğilmesi gerekir....
Bu film tümünün önünde saygı ile eğiliyor ve sizi korkudan titretmeye hazırlanıyor...
Cildinizin altına yerleşip tüylerinizi diken diken etmeye hazırlanıyor...

Kolej sonunda bitmiş ve beş arkadaş iş hayatına atılmadan önce bir kaç gün doğanın ve arkadaşlıklarının tadını çıkarmak için ormandaki eve tatile gitmişlerdir. Fakat kamplarına gelen yaralar içindeki yabancı ile parti ölümcül bir hale dönüşmüştür. Korku ile havaya ateş açan gençler yabancının birden bire ağaçlar arasında kaybolduğuna şahit olurlar... Fakat bağlantı gerçekleşmiş ve düşman ortadan kaybolmuştur. Grubun tansiyonunu yükselten asıl haber ise gruptaki kızlardan birinin et yiyen bir virüs aldığını fark etmeleri olur. Arkadaşları gözlerinin önünde daha da kötüleşmeye başlayınca kendilerini kurtarmak adına onu bir kulübeye kaparlar. Ağaçlarla çevrilmiş bu güç durumda bir sonrakinin kim olacağını bilmeden göremedikleri düşmana karşı korku içinde bekleşmektedirler.

Yöredeki insanlar kulübede neler olduğunu anladıklarında enfeksiyonun kasabaya bulaşmaması için ölümcül bir kovalamaca başlamıştır... Ya ölecek ya da öldüreceklerdir...

Firmalar

Özen Film (Dağıtımcı)

Son Yorumlar (2)

S.Sarp Saatçi avatar S.Sarp Saatçi 21 Şubat 2012 23:47:02

5

insandan insana bulaşan bir virüsün saçtığı dehşet anlatılıyor filmde. Öyle zombi tarzı bir virüs değil birbirlerine dokundukları anda vücutta yaraya bereye neden olan bir çeşit virüz ne çok iyi ne çok kötü bir film. Aynı zamanda film seri halinde çe kilmiştir.

nuudan 17 Temmuz 2004 15:06:13

1

tek kelimeleyle saçma!korkuyla hiç alakası olmayan bi film.korkmak değil ama sonuna kadar merak ediyosunuz.hadi artık ne olcaksa olsun dediğiniz anda ise hiç bişey olmadan film bityo...bence vasat bşi film.

Yandex.Metrica