Kedikadın

6,83

( 7 kişi yorum yaptı )

Kedikadın

(Catwoman)

Sinema Filmi

2004

Patience Philips (HALLE BERRY) hakkını savunamayan bir kadındır. Buna karşılık, dünya onu ezmeye fazlasıyla hazırdır. İnsanları mutlu etmek için çırpınan genç kadın, kayda değer yeteneğini, Hedare Beauty kozmetik şirketinde grafik tasarımcısı olarak çalışarak heba etmektedir. Sloganı “her ne pahasına olursa olsun, her yaşta gençlik” olan dev şirket, despot George Hedare (LAMBERT WILSON) ve soğuk görünüşlü süper model karısı Laurel (SHARON STONE) tarafından yönetilmektedir.

Kaderin yönlendiridiği bir dizi olay sonucunda, Hedare’in ‘gerçek olamayacak kadar güzel’ yeni anti-aging (geri yaşlandırma) ürünün gerçek olamayacak -kadar güzel- olduğuna kulak misafiri olan Patience’ın sakin yaşantısı sonsuza dek değişecektir. Olabilecek en kötü zamanda, en köt ü yerde bulunan Patience, Hedare’in sırrının güvende olması için öldürülür.

Ama her şey bitmemiştir.

Firmalar

Warner Bros (Dağıtımcı)

Son Yorumlar (7)

Kaptan34 avatar Kaptan34 01 Nisan 2017 20:01:57

10

Çok başarılı bir film

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 19 Haziran 2015 07:40:23

6

Temposu iyi bir film orta karar bir başarısıda var söylendiği gibi kötü bir film değil ortalama bir film imdb 3.3 olsada o kadar kötü değil ben halle berry in performansını beğendim kedi kadın rolüne yakışmış ama diğer oyuncular sharon stone ve benja min bratt biraz zayıftı bu filmi yaralamış yinede zaman geçirmek için izlenebilinir.

Exotic avatar Exotic 16 Temmuz 2009 03:24:07

6

Son bi kac senedir bu tarzda filmler hep basarisiz oluyor . Film hic bekledigim gibi degildi. Ben bi Catwoman hayrani olarak filmi sinemada izleyenlerdenim. Halle Berry kim Catwoman kim ? Koskoca Michelle Pfeiffer dururken ! Yonetmen herhalde ''Batma n Returns'' filminde Michelle Pfeifferin performansini izlemedi! Zenci Catwoman'dan zaten bi zevk alamadim. O yetmiyormus gibi filmin kotu kadin rolunude Sharon Stone oynuyor .Sharon Stone son zamanlarda okadar kalitesiz filmlerde yer aliyorki.. Bunlardan biride bu filmdi ( Kurtlar Vadisinde nasil oynadiginide hala anlamis degilim).. Sharon Stone herhalde yok olmaktan korktugu icin artik her senaryo'ya evet diyor . Nerde o eski classy Sharon Stone ! Filmin kadrosu ve senaryosu cok kotuydu . Bence yonetmenler artik super kahramanli senaryolari kabul etmesinler. Cunku hevesimiz kursamizda kaliyor. Yalnis hatirlamiyorsam bu film en kotu film odulune laik gorulmustu. Eh hic sasirmadim yani.

duyqu ar avatar duyqu ar 17 Ocak 2008 15:56:01

6

eski wersiyonlardan mıchelle pheiffer lı kedi kadın süphesiz daha ii di...yenı wersiyona 5 basar

hadrianus avatar hadrianus 02 Ocak 2008 13:34:01

2004 yılının en başarısız oyuncusu seçilsede halle berry ben bu filde halle berry sevdim oyunculuk olarak kötü bir  dönem gecirmiş olabilir ama film güzeldi.l...

dere_bocuku avatar dere_bocuku 27 Ağustos 2007 04:25:08

9

Süper bir aksiyon, Süper bir macera, ve siper bir Halle Berry daha!

Yandex.Metrica