40 Yıllık Bekar

7,76

( 2 kişi yorum yaptı )

40 Yıllık Bekar

(The 40 Year Old Virgin)

Sinema Filmi

2005

Steve Carell´ı nasıl bilirsiniz? Eğer siz de "Bu ismi ilk defa duyuyorum" diyenlerdenseniz, belleğinizi biraz zorlamanızda fayda var. Jim Carrey´nin unutulmaz komedisi "Bruce Almighty - Aman Tanrım!"da haber masasının arkasında hindi gibi kabaran adam oydu. "Anchorman: The Legend of Ron Burgundy"de sürekli gözlerini kırpıştırarak birşeyler gevelemeye çalışan hava durumu sunucusu Brick Tambland rolünde yine o vardı. Her zaman geri plandaydı , ama birçok komedi yapımında rol çalmayı ve izleyici üzerinde iz bırakmayı başardı.

Universal Pictures´ın yepyeni komedisi "40 Year-Old Virgin - 40 Yıllık Bakire"da Steve Carell, bugüne kadar karşısına çıkan en büyük fırsatı değerlendirecek ve ilk kez başrol oynayacağı bu filmde izleyiciyi kahkahaya boğmak için bütün hünerlerini sergileyecek.

Film in yönetmenliğini "Anchorman: The Legend of Ron Burgundy", "Kicking & Screaming" ve "The Cable Guy" adlı filmlere prodüksiyon amiri olarak imzasını atan ve ilk kez bu filmle yönetmenliğe soyunan Judd Apatow üstlendi. Aynı zamanda Carell ile birlikte senaryoyu da yazdı.

"40 Yıllık Bakire"nin oyuncu kadrosunda Steve Carell´a çok sayıda komedi oyuncusu eşlik etti. Filmin başrolündeki Andy Stitzer karakterinin 40 yıldır devam eden cinsel talihsizliğine son vermeyi misyon edinen iş arkadaşları rollerinde Paul Rudd, Romany Malco ve Seth Rogen oynadılar.

40 yıllık bekarımızın hayatına çeşitli vesilelerle girip çıkan kadınları ise şu oyuncular canlandırdı:
"Andy´nin kişisel aşk kilometre saatini 0´dan 1´e çıkartmayı başaran seksi ve güzel kitapevi görevlisi Beth rolünde "Spider-Man 2" ve "Seabiscuit"ten tanıdığımız Elizabeth Banks.
"Andy´nin partide tanıştıktan sonra, "artık bu iş olacak" gözüyle bakarak arabasına bindiği sarhoş güzel Nicky rolünde "Orange County" ve "George of the Jungle"dan tanıdığımız Leslie Mann.
"Andy´nin el değmemiş cinselliğinde herkesin bulduğundan farklı birşeyler bulan cana yakın, sokulgan ve güzel Trish rolünde "The Interpreter" ve "Being John Malkovich"ten tanıdığımız Catherine Keener.

Firmalar

UIP (Dağıtımcı)
Toplam İzleyici 95.877

Son Yorumlar (2)

enginyuksel1982 avatar enginyuksel1982 27 Eylül 2012 21:04:07

6

çok iyi bir film olmamakla birlikte gülümsetebiliyor 6/10

capone avatar capone 11 Ağustos 2008 19:02:08

10

40 yaşına gelmiş olan Andy bu yaşına kadar hiç cinsel ilişki yaşamamıştır.Üstüne üstlük bunu duyan iş arkadaşları onu iyice rezil eder.Ama o hayatının aşkı 3 çocuk annesi Trish'le tanışıp evlenince emeli sonuda gerçekleşecektir.Tüm zamanların en komi k 50 filmi listesindendir.Mutlaka izleyin pişman olmayacaksınız

Yandex.Metrica