Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand)

X-Men: Son Direniş

8,56

(20 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 26 Mayıs 2006 1 Saat 44 Dk Aksiyon Fantastik Macera Gizem Gerilim Bilim Kurgu Aksiyon, Fantastik, Macera, Gizem, Gerilim, Bilim Kurgu
IMDb puanı: 0

Yönetmen: Brett Ratner Brett Ratner

Ülke: ingiltere, ABD

Gişe: 226.474

Oyuncular: Vinnie Jones, Shawn Ashmore, James Marsden, Rebecca Romijn, Kelsey Grammer, Anna Paquin, Famke Janssen, Ian McKellen, Halle Berry, Hugh Jackman Devamını Gör...

Konusu : Son bölümde X-Men topluluğu ilk kez bir seçim aşamasındadırlar. Yeni bir tedavi yöntemi bulunmuştur ve mutantlar tüm yetilerinden kurtularak normal insanlar gibi yaşayabileceklerdir. Onları insanlardan ve gerçek hayattan uzak tutan bu inanılmaz özelliklerinden arınıp arınmamaları konusunda ise mutantların lideri Charles Xavier, ve Magneto arasında gerçek bir görüş ayrılığı oluşmuştur. Son bir savaşın temelleri atılmaktadır. Son ve en büyük savaş. X-MEN: THE LAST STAND bir çok toplumsal konuda sorgulamalar getiriyor: Uyum göstermek önyargıyı engeller mi? Kişisel özelliklerinden vazgeçerek eziyetten kurtulmak korkaklık mıdır? Büyük bir güce sahip olmak bir vergi midir yoksa lanet mi? X-MEN: THE LAST STAND tüm X-Men filmlerinin yıldızlarını bir araya getiriyor: Hugh Jackman (Wolverine), Halle Berry (Storm), Ian McKellen (Magneto), Patrick Stewart (Xavier), Famke Janssen (Jean Gray), Anna Paquin (Rogue), Rebecca Romijn (Mystique), James Marsden ( Cyclops), Shawn Ashmore (Iceman), Aaron Stanford (Pyro) ve Daniel Cudmore (Colossus). Bu filmde yeni karakterler de katılıyor X-Men’e Kelsey Grammer’ı Dr. Henry McCoy (Beast), Vinnie Jones’u Juggernaut, Ellen Page’i Kitty Pride ( Shadowcat), Ben Foster’ı ise Angel rolü ile tanıyacağız. Filmin yönetmenliğini After The Sunset, Red Dragon ve Rush Hour gibi filmlerinden tanıdığımız Brett Ratner üstleniyor. X-MEN: LAST STAND’in yapımcılığını ise diğer X-Men filmlerinin de yapımcıları olan Lauren Shuler Donner ve Ralph Winter üstleniyorlar. Filmin Senaryosu ise Zak Penn & Simon Kinberg’e ait.ElBLanKo2nd

22 Eylül 2017 12:35

Açıkcası beni hayal kırıklığına uğratan bir film. X-Men üçlemesinin en kötü filmiydi biyebilirim. Bilakis efektler yine muhteşem olmuş. Oyunculukların da iyi olduğunu söylemek gerek. Onun dışında Jean Grey'in ikinci bir karakterini falan görmek saçmaydı bence. Yine de seriyi bozmamak için izlenilebilir.

Cevap Yaz

ElBLanKo

21 Eylül 2017 18:32

Açıkcası beni hayal kırıklığına uğratan bir film. X-Men üçlemesinin en kötü filmiydi biyebilirim. Bilakis efektler yine muhteşem olmuş. Oyunculukların da iyi olduğunu söylemek gerek. Onun dışında Jean Grey'in ikinci bir karakterini falan görmek saçmaydı bence. Yine de seriyi bozmamak için izlenilebilir.

Cevap Yaz

baran34

1 Aralık 2014 02:37

Üçleme olarak düşünülen serinin son halkası en geniş kadrosu ile arz-ı endam etmiş oldu. Bundan sonra ki film Wolwerin karakterine özel bir film oldu. Brian Singer Superman Return filmi için anlaşınca bayağı bir yönetmen arayışına gittiler. Tempo olarak ilk filmden iyi ikincisinden durağandı. Keşke Amerikan başkanını değirmeselerdi. Ayrıca geçen filmin son sahnesindeki başkana ziyaret sahnesinin devamı bu filmde olmayınca konu askıda kaldı. Angel karakteri bu filme dahil oldu ama varmıydı yokmuydu belli değildi. Vinnie Jones iri cüssesi ile filme renk kattı. En güzel sahne Magneto'nun otobanda el ve mimik hareketi ile arabaları devirdiği sahneydi. Filmin sonunda jenerik yazılarından sonraki kısmı mutlaka bekleyip izleyin. 10 üzerinden 6.

Cevap Yaz

engin yüksel

23 Mayıs 2012 20:23

sıkılmadan izleyeceğiniz serinin şu ana kadar en iyisi 8/10

Cevap Yaz

osman_srln

15 Ekim 2009 12:27

süper film olmuş izlemeyenlere tavsiye ederim;)

Cevap Yaz

gizlişaka

15 Ağustos 2009 10:15

süper süper süper aşığım bu filme ömrümü verdim çok seviyorum ya

Cevap Yaz

malcolmx

11 Haziran 2008 10:29

xman serisini cok sevdigim icin kötü yorum yapmayacam tabi, ama bu ne büyük hatadır ki, Bryan Singer  bu son filmi bırakıp superman ı cekti, hem superman berbattı, hem de xman i  bıraktıgı ekip.. yeni yönetmen  brett rattner (bence piyasa yönetmeni, hep hazıra kondu, kenine has orjinal, kaliteli filmleri yok) ve ekibi, charles xavier, jean grey ve scott yani cyclops u öldürdü ya yok böle bise.. (kardesim bunlar mutant mutant :) öle insan degil kolay ölmezler.. ) ve ne bilim ya böle bitis mi olur.. terminatör 3 bile sonraki dewam filmlerine acık kapı bırakırken sen nasıl ana kahramanları öldürürsün.. Bryan Singer  bu dewam filmini bırakmakla, hem xman hemde superman fanlarına buyuk bi kötülük etti bence..

Cevap Yaz

musti_japon

1 Mart 2007 14:21

çok güzel olmuş...bence devamı gelir...

Cevap Yaz

öğrenci_ogü

2 Şubat 2007 17:23

cocukluktan beri çizgifilmlerini izledigimiz ve çizgiromanlarını okudugumuz x-men film serisinde de sona erdi! x-men serisinin sonuncusunda filmin birdenbire genç ve tecrübesiz bir yönetmenin eline bırakılması herkesi tedirgin etmişti,ama izleyince \'adam işi becermiş,evet\' dedirtti!toplumsal konulara yer veren film bence izledigim en iyi fantastik film.dark phoenix(jean) in hazin sonu ve wolverin in askını kalbine gömmesi dramatikti!nip tuck dizisinde de oynayan güzel yıldız Famke Jansseni(jean grey) umarım baska filmlerdede görebilirz! dvdsi yok ise alın ,yıllar sonra bile çocuklarınızla izleyebileceginiz bir film serisi çünkü!

Cevap Yaz

mamyy

11 Ocak 2007 23:01

Cevap Yaz
Yandex.Metrica