Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Üç Renk: Beyaz (Trzy kolory: Bialy)

Üç Renk: Beyaz

8,52

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 4 Ağustos 2017 Dram Komedi Dram, Komedi
IMDb puanı: 7.6

Yönetmen: Krzysztof Kieslowski Krzysztof Kieslowski

Ülke: polonya, isviçre, fransa

Oyuncular: Janusz Gajos, Julie Delpy, Zbigniew Zamachowski, Aleksander Bardini, Jerzy Stuhr, Grzegorz Warchol, Cezary Harasimowicz, Jerzy Nowak, Jerzy Trela , Cezary Pazura Devamını Gör...

Ödüller: En İyi Yönetmen

Konusu :

Karol, kendisini iktidarsızlıkla suçlayan karısı Dominique'den ayrılır. Onurunu tekrar elde etmek ve toplum içindeki yerini belirlemek için Polonya'ya geri döner.

Kaymak: Sinemagecedensonra

15 Temmuz 2011 02:24

en hareketli en kımıl kımıl en izlenesi  ama  mavi ye göre biraz  yavan kırmızının durağanlığından uzak. eşitlik üzerine bir film.. konusu itibarı ile sıradan izleyiciyi bile kasmayacak cinsten. kırmızı da  sıkıntı olabiliyor zira bu durağanlık..

Cevap Yaz

capone

29 Kasım 2009 22:26

Kieslowski'nin Üç Renk üçlemesinin ikinci filmi olan "Beyaz"aşk ve tutkunun anlatıldığı izlemeye değer güzel bir film

Cevap Yaz

zindan58

18 Ekim 2009 22:51

Çok beğendiğim filmlerden bir tanesi...karol karakteriyse bir harika...nasıl br intikamdı o öyle...son sahnesi karol ve dominiguenin el hareketleriyle bişeyler anlatmaya çalışması zihinlerden kolay silinecek bir şey değildi...

Cevap Yaz

badem ağacı

30 Ağustos 2009 15:41

karışık bir sevgi ve intikam öyküsü. son derece zekice...

Cevap Yaz

afarikan

28 Temmuz 2009 18:59

Özgürlük eşitlik kardeşlik üçlemesinin 2. filminde Eşitlik ve paranın insana verdiği güç üzerine değinilmiş. Adamın kadından aldığı intikam ilk filmdeki gibi yine etkileyici müzikler romantizmi değişik bir bakışla ele alan bu film alt metninde kapitalizm savaşı vermekten de geri durmuyor.Yer yer sizi güldürmeyi de ihmal etmiyor.Dominique'nin güzelliği ve Mikolajın da oyunculuk performansı şahane.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica