Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Onurlu Bir Adam (Men of Honor)

Onurlu Bir Adam

8,64

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 2 Saat 3 Dk Dram Biyografi Dram, Biyografi
IMDb puanı: 6.6

Yönetmen: George Tillman Jr. George Tillman Jr.

Ülke: ABD

Oyuncular: Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Powers Boothe, David Keith, Holt McCallany, Richard Sanders Devamını Gör...

Konusu : ABD Donanmasında Başdalgıç konumuna yükselen ilk siyah olan Charles Breasher’ın gerçek öyküsüne dayanıyor film... Bu siyahi deniz adamı, bir subayı model almaktadır kariyerinde. Breasher’la önce takışan, sonra yükselişini destekleyen de aynı kişi, yani komutan Billy Sunday olur.prestige

21 Şubat 2008 19:47

televizyonda izlediğim ama neden sinemaya gidip izlemedim diye hayıflanmıştım.cobb gooding jr. ilk defa bu film sayesinde kavuşmuştum.iyiki izlemişim.tavsiye ederim.

Cevap Yaz

badem ağacı

7 Aralık 2007 20:05

filmin insanı kasan bir havası vardı. biraz bunaltıcıydı da galiba. de niro adına ne gerek vardı dedirten cinsten.sadece iyi idare eden filmlerden. yani vakit gecirmek için otur izle, sonra unut.üzerinde durmaya gerek yok.

Cevap Yaz

heninn

15 Ocak 2007 02:11

Nasıl etkisinde kalmıştım ben bu filmin yaaa... -Bu dersi geçmem gerekiyor -neden? - çünkü yapamayacağımı söylediler.. Birisinin bir şeyi başarmasını istiyorsanız ona \'yapamazsın\' diyin.. filmde Robert de niro bunu çok güzel yansıtmış..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica