Haydut

7,50

( 5 kişi yorum yaptı )

Haydut

(Bandits)

Sinema Filmi

2001

Karizmatik bir mahkûm ile hastalık hastası hücre arkadaşı hapisten kaçarlar ve hemen banka soyma alemine dalarlar. "Sleepover Bandits" olarak bilinen ikili banka görevlilerini, soygundan bir gece önce kaçırır, geceyi bu kişilerin aileleriyle geçirir sonra da sabah bankaya gidip soygunlarını yaparlar. Ünleri kısa sürede yayılır ve Amerika'daki 'suçlular' üzerine bir televizyon şovunda tanıtılırlar. Bir gün, hayattan bıkmış, kötü bir evlilik ile yaşamı gerçek bir sıkıntıya dönüşmüş bir ev kadını evden kaçmaya karar verir ve kendini haydutların arasında bulur!

Oynayanlar

Bruce Willis Bruce Willis Joe Blake
Billy Bob Thornton Billy Bob Thornton Terry Lee Collins
Cate Blanchett Cate Blanchett Kate Wheeler
Troy Garity Troy Garity Harvey Pollard
Brian F. O'Byrne Brian F. O'Byrne Darill Miller
Stacey Travis Stacey Travis Cloe Miller
January Jones January Jones Claire
Azura Skye Azura Skye Cheri
Hakan Akın Hakan Akın Türkçe Seslendirme

Son Yorumlar (5)

fahri.07 avatar fahri.07 16 Mayıs 2014 19:14:52

5

film çok basit olmuş.konu olarak da biraz saçmalamışlar.aynı anda 2 erkek aynı kadına ve kadında aşık olan 2 erkeğe aşık oluyor ve onlarla yatıyor erkeklerde bunu kaldırıyor.ayrıca filmin süresi gereğinden fazla tutulmuş ve boş diyaloglar mevcut bu y üzden filmi izlerken biraz sıkıldım.filmin en güzel yeri ise iki soyguncunun yaptıkları soygunların taktiklerinin normalden farklı olması ve filmin sonunun şaşırtıcı bitmesiydi.sonuç olarak vasat bi film.10/5

FISTIK KAFA 22 Mart 2009 22:25:03

Çok eğlenceli bir film. Yaşanan olaylar karakterler çok değişik..Cate Blanchett in bu filmdeki performansını çok beğendim..

ziverziya 28 Ağustos 2007 15:55:08

7

lanen 01 Ocak 2007 06:06:01

10

hayatimin filmi herkes seyretsin daha begenmedim diyen cikmadi...

Yandex.Metrica