Acı Tatlı Hayat

6,56

( 5 kişi yorum yaptı )

Acı Tatlı Hayat

(Dalkomhan insaeng)

Sinema Filmi

2005

Seul’un gökdelenleri arasında lüks bir otelin teras restoranı Sun-Woo için bir kaledir. Hayatını çalıştığı yerin mükemmelliğine adamış ve patronu Kang Başkan’ın tam güvenini kazanmıştır. Hiçbir zaman neden sorusunu sormadan gösterdiği mutlak sadakati ve işindeki mükemmeliyetçiliği onu patronun adamı yapmıştır. Kang Başkansa kurallara aykırı davrananları sorgusuz sualsiz cezalandıran sert bir patrondur. fakat kimseye söyleyemediği bir sırrı vardır. Genç sevgilisi Hee-Soo. Patron Sun-Woo’yu kız arkadaşının başka bir ilişkisi olup olmadığını öğrenmesi için görevlendirir. Sun-Woo izlemeye başladığının üçüncü günü kızı başka bir erkekle yakalar. Bu durumun cezası ölüm olarak belirlenmiştir fakat Sun-Woo bir anda yapamayacağına karar verir. O anda kendini bir gün öncesine kadar kardeşi olan bir çeteyle savaşırken bulur.

Künye

Yönetmen Ji-Woon Kim
Senaryo
Görüntü Yönetmeni Ji-yong Kim
Vizyona Giriş Tarihi 07 Temmuz 2006
Süre 120 dk
Tür Aksiyon, Dram, Polisiye
Özellikler Renkli
Ülke Güney kore
Etiketler Ambar, Araba Takibi, Asansör Sahnesi, Ateş, Bar,

Oynayanlar

Jeong-min Hwang Jeong-min Hwang President Baek
Ku Jin Ku Jin Min-Gi
Hae-gon Kim Hae-gon Kim Tae-Woong
Roe-ha Kim Roe-ha Kim
Hasılat 32.716,4 TL
Toplam İzleyici 4.967
Vizyonda Kaldığı Hafta 14 Hafta

Son Yorumlar (5)

raskolnikov19@hotmai 25 Ocak 2010 20:24:01

9

müzikleri başarılıydı...boş bir aksiyon filmi olmaması için gayret gösterilmiş ancak yinede ortaya net bir duruş koyulamamış..izlenebilir..

Glasscow avatar Glasscow 01 Mayıs 2009 15:13:05

if kapsamında gece vakti izlediğim bir film. trajik bir öykü anlatmaya çalışan arabesk bir film. dövüş sahneleri bruce lee filmlerinden bile abartılı. vasat bir film ama ciddi ciddi sevenleri var. işte bu daha trajik:)

kökten avatar kökten 28 Kasım 2008 23:03:11

1

bu film izlenmeye değmez..seyirciyi kandırıyorlar..

meyzi 07 Ağustos 2008 02:32:08

herşey süper oyuncular mükemmel hepsi yerine oturmuş yani güzel cast olmuş filmin finali çok çok çok güzel son anı başrolü süper oynamış sanki kendisi güzel işlerin devamını dilerim tüm dünyaya  sinema bir aşktır y.m                                                                                                        

theatreoftragedy avatar theatreoftragedy 01 Temmuz 2008 02:30:07

10

kim jee won'un elinden çıkmış oldukça başarılı bir film. aksiyon ön plana çıksa da filmin felsefi bir altyapısı var. ve bu felsefi altyapı filme çok şey katmış. sahneleri ve müzikleri müthiş. başrol oyuncusu byung hun lee oldukça karizmatik. izlenmes i gereken muhteşem bir güney kore filmi. 10/10

Yandex.Metrica