Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ölümün Kollarında (Killing Me Softly)

Ölümün Kollarında

7,09

(1 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 40 Dk Gizem Gerilim Dram Duygusal Gizem, Gerilim, Dram, Duygusal
IMDb puanı: 5.2

Yönetmen: Kaige Chen Kaige Chen

Ülke: ingiltere, ABD

Oyuncular: Heather Graham, Joseph Fiennes, Natascha Mcelhone, Ulrich Thomsen, Ian Hart, Yasmin Bannerman Devamını Gör...

Konusu : Başarılı bir iş hayatı ve birlikte yaşadığı hoş bir sevgilisi olan Alice (Heather Graham) web sayfası tasarımları yapan genç ve güzel bir kadındır. Son derece düzenli ve mutlu görünen hayatı, hakkında hiçbirşey bilmediği yakışıklı, etkileyici ve gizemli biri olan Adam (Joseph Fiennes) ile tanışmasıyla birlikte çok farklı bir biçimde değişmeye başlar. Başarılı ve ünlü bir dağcı olan Adam'la evlenir.enigmacuture

26 Mayıs 2009 18:58

Aşkın arsızlığı ve doyumsuzluğu üzerine, kadın perspektifinden konuya bakan değişik bir gerilim filmi. Para ve başarılı bir iş hayatı ile olsa bile eksik kalan parça en umulmadık anda insanın karşısına çıkabilir.

Alice, aradığı tamamlayıcı parçayı Adam"da bulduğunu sansa da ortaya çıkan Adam"ın tuhaf kız kardeşi ve gizemli mektuplar, Alice"nin yaratmak istediği pembe rüyayı kabusa çevirmeye yetiyor.

Kıskançlık, bilinmezlik, duygusal boşluk anları ve cinsel açlığın insan hayatında neleri alıp götürebileceğine dair güzel bir film.

Adam'ın vurdumduymaz, sportif, durağan ve çekici halleri onu Alice"nin gözünde hayli cezbedici kılsa da birlikte sevişerek başlayan film, psişik takıntılı bir kadın yaratarak sona eriyor.

İzleyin...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica