Gizli İlişkiler

7,31

( 2 kişi yorum yaptı )

Gizli İlişkiler

(Heights)

Sinema Filmi

2004

Fotoğrafçı Isabel (Elizabeth Banks) evlenmek üzere olduğu yakışıklı avukat sevgilisi Jonathan (James Marsden) ile ilişkisini gözden geçirmektedir. Isabel’in ünlü bir tiyatro sanatçısı olan annesi Diana (Glenn Close) ise kocasının yeni bir sevgili edindiğini öğrenmiştir. Diana, bu durum karşısında yaşama dair tercihlerini ve açık evliliğini değerlendirmeye başlar.

Isabel ve Diana’nın yolları, oyuncu Alex (Jesse Bradford) ve gazeteci Peter ile kesişir. Bu rastlaşmalar aracılığı ile karakterlerin yaşamlarındaki gizler açığa çıktıkça Isabel, Diana, Jonathan, Alex ve Peter yeni bir gün doğmadan ilişkilerine nasıl bir yön verecekleri konusunda seçim yapmak durumunda kalacaklardır.

“Gizli İlişkiler”, geçtiğimiz yıl hayata veda eden ve beyaz perdeye yönetmen James Iv ory ile birlikte aktardığı “Günden Kalanlar”, “Howard’s End” ve “Manzaralı Oda” gibi filmlerle adını tüm dünyaya duyuran yapımcı Ismail Merchant’ın son işlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Hasılat 25.282,5 TL
Toplam İzleyici 3.370
Vizyonda Kaldığı Hafta 9 Hafta

Son Yorumlar (2)

BordoBlue1967 31 Mart 2010 09:49:03

8

İlginç konusu ve başarılı anlatımıyla hoş bir film. İzlerken biraz sabır gösterirseniz iyi olur zira film sırlarını yavaş yavaş açıyor izleyiciye. 8/10

benSTILLER avatar benSTILLER 07 Şubat 2010 23:40:02

8

Anne-kız ilişkisini dramatik olarak ele almışlar,konu kendini bütünlüyor...

Yandex.Metrica