Deniz Kızları

8,78

( 2 kişi yorum yaptı )

Deniz Kızları

(Mermaids)

Sinema Filmi

1990

Hayal kırıklığı ile son bulan bir ilişki sonrasında Bayan Flax her şeyini toplayıp yaşadığı kasabadan taşınır. Bayan Flax'ın sorumlu olduğu iki tane de kızı var; büyüdüğü zaman bir rahibe olmayı hayal eden Charlotte ve dokuz yaşındaki yüzme şampiyonu Kate. 60'lı yıllarda geçen filmde kendilerini bulmaya çalışan bir avuç insanın yaşamı.

Oynayanlar

Cher Cher Rachel Flax
Bob Hoskins Bob Hoskins Lou Landsky
Winona Ryder Winona Ryder Charlotte Flax
Michael Schoeffling Michael Schoeffling Joe Porretti
Christina Ricci Christina Ricci Kate Flax
Caroline McWilliams Caroline McWilliams Carrie
Jan Miner Jan Miner
Elif Acehan Elif Acehan Christina Ricci Seslendirmesi

Son Yorumlar (2)

capone avatar capone 01 Temmuz 2009 15:24:07

10

İki çocuk annesi olan Rachel Flax kızlarınıda alıp Massachusetts'e taşınır.Büyük kızı 15 yaşındaki Charlotte Yahudi olmasına rağmen rahibeliğe merak sarmıştır.Küçük kızı Kate ise yüzmede şampiyonlukları olan bir çocuktur.Onları bu yeni taşındıkları y erde yeni olaylar beklemektedir.Güzel bir film.Cher,Winona Ryder ve Christina Ricci çok başarılı.

cansu.demir24 02 Temmuz 2007 04:56:07

7

Sıradısı bir ailenin bazen komik bazen hüzünlü hikayesi. Özgür ruhlu bir anne, Yahudi olmasına ragmen rahibe olmak isteyen ergenlik cagında bir genc kız ve yüzme sampiyonu küçük Kate. Özellikle ergenlik cagındaki Charlotte annesiyle ciddi sorunlar ya samaktadır. Çünkü annesinin rahatlıgından ve sevgilisinden son derece rahatsızdır.

Yandex.Metrica