Büyük Umutlar

7,78

( 5 kişi yorum yaptı )

Büyük Umutlar

(Great Expectations)

Sinema Filmi

1998

Charles Dickens'ın klasik romanından uyarlama bu vahşice romantik tutku ve arzu hikayesinde "Ethan Hawke ve Gwyneth Paltrow büyüleyici" (Peter Travers, Rolling Stone). Genç Finn (Ethan Hawke, "Taking Lives"), Estella'yı (Gwyneth Paltrow, "Shakespeare in Love") ilk gördüğü andan itibaren, Estella onun ilham kaynağı haline gelir... ve de tutkusu. Uyarılmış olmasına rağmen, "o sadece senin kalbini kırar" denilse de Estella'nın aşkını kazanmak için yemin eder. Yıllar sonra, "o sadece senin kalbini kırar" denilse de, Estella'nın aşkını kazanmak için yemin eder. Yıllar sonra, esrarengiz biryardımseverin yardımıyla, sanatçı olmak isteyen Finn New York'a gelir, burada soğuk ve güzel Estella ile yolları tekrar birleşir. Estella ona modellik yapmayı kabul ettiğinde, Finn'in en derin umutları, en kar anlık korkularıyla beraber gerçekleşebilecektir! Anne bancrofi ve robert De Niro'nun yardımcı rollerde yeraldığı bu "mutlaka görülmesi gereken aşk hikayesi", kader ile bağlı ve yazgılarında birbirlerinin ruhlarına dokunmak olan, ayrı dünyalardan iki insanın canlı portresini çiziyor.

Son Yorumlar (5)

Haqan avatar Haqan 26 Ağustos 2013 15:37:48

8

Charles Dickens'tan hafif masalsı , gizemli bir aşk filmi olmuş. Filmde çalan müzikler de öyle güzel ki romantik filmlerden hoşlanmayanların bile sevebileceği türden bir film.

Dört dörtlük bir film.

Alevrin avatar Alevrin 04 Temmuz 2013 00:08:51

9

Bu film kesinlikle hayatımda gördüğüm en güzel afişlerden birine sahip

cold case avatar cold case 05 Ekim 2008 14:23:10

5

FİLMİ ROBERT DE NİRO VAR DİYE İZLEYEYİM DEDİM ADAM FİLMİN Bİ BAŞINDA Bİ DE  SONUNDA GÖRÜNDÜ.AMA GENE DE ÇOCUĞA OLAN YARDIMI TAKDİRE ŞAYANDI.ÇOCUĞA BENİM İÇİN HAYATIMDA SAF VE GÜZEL BİR ŞEY YAPAN TEK KİŞİ SENDİN DEDİ. ÇOCUĞUN KENDİSİNE UFAK DA OLSA YA RDIMINA KARŞI FİLMİN SONUNDAKİ İYİYLİĞİ SÜPERDİ.GWYNET PALTROW'A İSE  FİLMDEKİ YAPTIKLARI NEDENİYLE SİNİR OLDUM.SONUÇ OLARAK GÜZEL FİLMDİ

ekremcicek 24 Mayıs 2008 12:17:05

10

aşkı çok guzel anlatan, 3-5 kere izlenebilecek bir film..

göknil avatar göknil 06 Nisan 2008 12:10:04

cooper olan bütün filmler çok iyidir.

Yandex.Metrica