Belalı Aşk

9,13

( 3 kişi yorum yaptı )

Belalı Aşk

(Mickey Blue Eyes)

Sinema Filmi

1999

New York' ta bir müzayede evini işleten İngiliz Felgate, hayatında ilk defa çok mutlu bir aşk yaşamaktadır. Güzel kız arkadaşı Gina ile birlikteliklerinin üçüncü ayında cesretini toplayarak evlenme teklifi eder. Fakat Gina' nın Felgate' yi çok sevmesine rağmen onunla asla evlenmeyeceğini söylemesi karşısında şaşkına döner. Bunun üzerine Felgate, Gina' nın babası Frank' ın Little İtalya' daki restoranına giderek, kendini Frank' e olağanüstü bir saygıyla bağlı, sıkı ağızlı bir grup İtalyan asıllı Amerikalı' ya tanıtır. Frank muhtemel damadını büyük bir coşkuyla karşılarken Felgate' den yavaş yavaş, evlenince nasıl bir ailenin içine düşüceğini anlatır. 

Oynayanlar

Hugh Grant Hugh Grant Michael Felgate
James Caan James Caan Frank Vitale
Jeanne Tripplehorn Jeanne Tripplehorn Gina Vitale
Burt Young Burt Young Vito Graziosi
James Fox James Fox Philip Cromwell
Joe Viterelli Joe Viterelli Vinnie D
Gerry Becker Gerry Becker FBI Ajanı Bob Connell
Paul Lazar Paul Lazar Ritchie Vitale
Tony Darrow Tony Darrow

Son Yorumlar (3)

capone avatar capone 15 Ocak 2010 13:24:01

8

Michael Felgate bir müzayede evinde müdür olarak çalışan genç bir adamdır.En büyük hayali kız arkadaşı Gina'yla evlenmektir.Gina ilk başlarda bunu istemese de iki aşık nişanlanmaya karar verir.Michael,Gina'yla nişanlandığında hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.Güzel bir komedi filmi.İzleyin

Sylvester Stallone avatar Sylvester Stallone 18 Mayıs 2008 23:02:05

10

NEW YORK'TA BİR MÜZAYEDE EVİNİ İŞLETEN İNGİLİZ MİCHAEL FELGATE(HUGH GRANT) HAYATINDA İLK KEZ MUTLU BİR AŞK YAŞAMAKTADIR.GÜZEL KIZ ARKADAŞI GİNA(JEANNE TRİPPLEHOM) İLE ÜÇ AY BİRLİKTEDİRLER.BU AYIN SONUNDA BUTUN CESARETİNİ TOPLAR VE GİNA'YA EVLENME TEK LİFİ EDER.FAKAT GİNA ÇOK SEVDİĞİNİ ANCAK EVLENMEK GİBİ BİR DÜŞÜNCESİ OLMADIGINI FELGATE'YE SÖYLER..BUNUN ÜZERİNE FELGATE GİNA'NIN BABASI FRANK (JAMES CAAN) RESTORANI'NA GİDER.KENDİSİNİN ONU ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLER..FRANK BUNUN ÜZERİNE MÜSTAKBEL DAMADINI BÜYÜK BİR ÇOSKUYLA KARŞILAR..FELGATE'DE EVLENİNCE NASIL BİR AİLEYE GİRECEĞİNİ ANLAMAYA BAŞLAMIŞTIR..GIRGIR BİR FİLM..İZLEMEK İSTEYENE TAVSİYEM İZLEYİN..SONRA BOL BOL GÜLERSİNİZ..

travolta avatar travolta 24 Ocak 2008 18:04:01

makara bir film doğusu baya bi güldim

Yandex.Metrica