Kurşun

7,62

( 3 kişi yorum yaptı )

Kurşun

(Exit Wounds)

Sinema Filmi

2001

Detroit'in en sıkı korunan bölgesindeki bir özel kasada bulunan 50 kilo eroin birden ortadan kaybolur ve kimse bunun nasıl olduğunu açıklayamamaktadır. Kimse gerçekler hakkında konuşmadığı sürece bu gelişme birisini - büyük ihtimalle bir üniformalıyı- 5 milyon dolar kadar zengin edecektir. Çalıntı uyuşturucular, ahlaksız polisler... Yeraltı piyasasında ayakta kalmaya çalışan Latrel Walker'ın kafasında artık tek bir soru vardır. "Tüm polisler kötü mü?". Ancak hayatı bir gün, hizmet etmek için kanunu çok fazla zorlayan ve bu yüzden şehrin en kötü bölgesine sürülen sert polis detektifi Orin Boyd ile kesişince hiçbir şeyin, hatta kanunların bile, göründüğü gibi olmadığını anlar. Bir uyuşturucu operasyonunda gerçeği ortaya çıkarmak üzere olan Orine' yardımcı olabilecek tek insan bir polis değil , yeraltından gelen ve Orin'in gözünde uyuşturucu ticaretinden para kazanan sıradan bir çete üyesi olarak gözüken Latrel'dan başkası değildir.

Oynayanlar

Steven Seagal Steven Seagal Orin Boyd
Dmx Dmx Latrell Walker
Isaiah Washington Isaiah Washington George Clark
Anthony Anderson Anthony Anderson T.K.Johnson
Bill Duke Bill Duke Chief Hinges
Jill Hennessy Jill Hennessy Annette Mulcahy
Tom Arnold Tom Arnold Henry Wayne
Bruce McGill Bruce McGill Frank Daniels
Eva Mendes Eva Mendes Trish
Ali Gül Ali Gül Türkçe Seslendirme
İlham Erdoğan İlham Erdoğan Türkçe Seslendirme
Mazlum Kiper Mazlum Kiper Türkçe Seslendirme
Volkan Ateş Akyılmaz Volkan Ateş Akyılmaz Türkçe Seslendirme
Uğur Taşdemir Uğur Taşdemir Türkçe Seslendirme
Erhan Türkmen Erhan Türkmen Türkçe Seslendirme
Michael Jai White Michael Jai White Lewis Strutt

Son Yorumlar (3)

gezgin1903 avatar gezgin1903 01 Ekim 2013 19:21:17

10

en sevdiğim steven seagal filmlerinden birisi

fahri.07 avatar fahri.07 12 Kasım 2012 16:01:57

8

bence gayet başarılı bi aksiyon filmi olmuş.filmi izlerken hiç sıkılmadım.çünkü sürükleyici bi film.steven segal ve dmx gayet güzel oyunculuk çıkarmışlar.steven segal'in fazla filmlerini izlemesemde bu filmini beğendim.dmx beşikten mezara filminde oy unculuğu harikaydı bu filmde de gayet başarılı.bu arada başka tanıdık yüzler görüyorum kadroda bu da filmi daha eğlenceli hale getiriyor sonuç olarak eğlenceli ve başarılı bir yapım.10/8

leon_red avatar leon_red 27 Mayıs 2008 19:57:05

kızlar arabalar vurdu kırdı DMX ve STEVEN SEAGAL başkada bir şey yok çok merak ve ısrarla bekliyorum S.S ne zaman konusu ve felsefesi olan bir yapımda rol alacak üstelik buna hem görüntü hemde kapsitesi bukadar müsayitken.

Yandex.Metrica