Cyborg

7,42

( 3 kişi yorum yaptı )

Cyborg

(Cyborg)

Sinema Filmi

1989

Sosyal anarşi ve ölümcül bir hastalıkla yıkım yaşayan 21.yüzyıl Amerikası iyice kötüleşmekte ve acımasız bir kabusu doğru sürüklenmektedir. İnsanlığı kurtaracak Pearl Prophet adlı bir robata mevcuttur ama robot kötü kalpli Fender ve adamlarının elindedir. Fender' den intikam almak isteyen Gibson gözünü kırpmadan robotu geri alacağı bu maceraya takılır.

Oynayanlar

Jean-Claude Van Damme Jean-Claude Van Damme Gibson Rickenbacker
Deborah Richter Deborah Richter Nady Simmons
Vincent Klyn Vincent Klyn Fender Tremolo
Alex Daniels Alex Daniels Marshall Strat
Ralf Moeller Ralf Moeller Brick Bardo

Son Yorumlar (3)

fahri.07 avatar fahri.07 05 Haziran 2014 20:01:11

7

film oyunculuk açısından çok güzel özellikle hayranı olduğum van damme güzel performans sergilemiş.ancak filmin senaryosunu beğenmedim.her yer toz toprak karmakarışık bir dünya(bu arada kıyametten sonra dünyada hayat olamayağı için mantıksız)sonra fi lmde dövüş ve aksiyon ön planda olmasına rağmen konusu arka planda kalarak basitleştirilmiş.yinede van damme için film arşivimde bulunduruyorum.iyi seyirler...

MGUNAY avatar MGUNAY 07 Ekim 2010 17:08:10

10

küçüklüğümden beri en beğendiğim filmlerden biridir televizyonda uzun zamandır göremiyordum tesadüf internet sitesinden buldum mükelmel bir film.

_samsunlu_kral__ avatar _samsunlu_kral__ 17 Temmuz 2008 01:47:07

10

Van damme nin yeteneklerini konuşturduğu bir film. 20 yıllık bir aksiyon filmi olmasına rağmen hala kalitesini koruyan bir film. Konusu biraz abartılı olsa bile iyi bir van damme klasiği. Rastladığım zaman mutlaka izlerim. 

Yandex.Metrica