Sahne

8,87

( 11 kişi yorum yaptı )

Sahne

TV Filmi

2006

Bir tiyatro sahnesinde gizemli bir genç dört kişiyi bir sahneye alıkoyup onlara hayat hakkında sorular sorar olaylar bir süre sonra farklı yönlere kayar.

Künye

Yönetmen Fırat Gürsoy , Arda Kural
Senaryo
Yapımcı Arda Kural
Müzik Hayko Cepkin
Görüntü Yönetmeni Soner Buvan
Süre 119 dk
Tür Dini, Dram, Erotik, Gerilim, Korku, Psikolojik
Özellikler 16 mm, Renkli
Ülke Türkiye
Etiketler Dramatik, Erotik, dünya, aldanma, sanal hayatlar, Daha Fazlası

Ekip

Sanat Yönetmeni Hayfa Safi (Sanat Yönetmeni)
Yönetmen Ekibi Fırat Gürsoy (2. Yönetmen)
Hayfa Safi (Yardımcı Yönetmen)
Post-Prodüksiyon Yasin Şerif Tulun (Post-Prodüksiyon Sorumlusu)
Tolga Girici (Renk Düzenleme)

Son Yorumlar (11)

MGUNAY avatar MGUNAY 26 Mayıs 2016 00:22:42

10

Bir saatlik ömrünüz kaldığını öğrenirseniz ne yaparsınız. Korkumu yaşar yanınızdakine kin mi duyar ya da hayatı sorgular mısınız. Bu sorularla karışık mükelmel bir filmdi. Arda Kural'dan bu kadar iyi performans beklemiyordum. Filmin az seyirci tarafı ndan bilinmesi üzücü bir durum.

mansur34 avatar mansur34 25 Mayıs 2016 09:40:31

8

Film baştan sona meraklandırıcı bir anlatıma sahip 119 dakikalık süresine rağmen hiç sıkmıyor filmde senaryo oldukça başarılı özellikle bazı diyaloglar çok güzel arda kural yazmış,yönetmiş,yapımcılığını ve başrolü üstlenmiş zor bir işin altından başa rıyla kalkmış arda kural,emel çölgeçen,akasya asıltürkmen ve enes mazak rollerinde çok iyiler kolay kolay unutulmayacak türk sinemasının değeri bilinmemiş baş yapıt filmlerinden biri film salon bulamadığından vizyona girememiş arda kural bu film için arabasını satmış bu filmin vizyona girememesi çok üzücü tek mekanda geçse de asla sıkmıyor filmde ayrıca erotik bir sahne yok öldürme yok film çok ilginç çok güzel bir film mutlaka izlenmesi gerek bir film kısaca bir ilk film olduğunu düşünürsek türk sinemasının gizli baş yapıtlarından.

Metromax avatar Metromax 27 Kasım 2015 03:40:19

10

çok güzel bir filmdi yıllarca unutamadığım bir film tesadüf eseri türkmax da izlemiş etkisinden 1 hafta çıkamamıştım yıllardır unutamadığım büyüleyici bir film ayrıca filmde erotik hiç bir şey yok yanlış yazılmış yukarda türkmax yeniden yayınlarda ço k güzel olur

şabanoviç avatar şabanoviç 20 Temmuz 2015 12:08:37

10

çok güzel bir film çok hoşuma gitti

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 31 Mayıs 2015 11:51:56

6

film türkmaxde yayınlanmışdı spritüel bir konusu vardı arda kural bu film için arabasını satmış ama film salon bulamamış çok büyük maddi zarar görmüş filmin vizyona girememesine 120 dakika süresi ve tek mekanda geçmesi neden olmuş olabilir

taciturn89 17 Mart 2007 11:33:03

bence arda zaten çok iyi bir oyuncu tartışılmaz yani.bu rolun altından da kalkmıştır başarıyla

Yandex.Metrica