Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kızları Öp (Kiss the Girls)

Kızları Öp

7,89

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 57 Dk Aksiyon Polisiye Gizem Gerilim Dram Aksiyon, Polisiye, Gizem, Gerilim, Dram
IMDb puanı: 6.3

Yönetmen: Gary Fleder Gary Fleder

Ülke: ABD

Oyuncular: Jay O. Sanders, Tony Goldwyn, Cary Elwes, Ashley Judd, Morgan Freeman, Bill Nunn, Brian Cox, Richard T. Jones, Roma Maffia, Mena Suvari Devamını Gör...

Konusu : Bir adli psikolog olan Dr. Alex Cross’un yeğeni kaybolur. Aynı zamanda bir dedektif olan Cross olayı araştırmaya karar verir. Polislerin itirazına aldırmadan kendi araştırma tarzıyla olayı deşmeye başlayan Cross, kendi yeğeninin tek kurban olmadığını öğrenir. Ortada aynı kişinin elinden çıkmış yedi adet kaçırılma olayı vardır. Cross’un davadaki yardımcısı ise daha önce şüpheliyle yüz yüze karşı karşıya gelmiş olan doktor Kate McTiernan’dır. Kaybolan insanlara ulaşmak ve olayın önündeki sır perdesini aralamak üzere büyük bir macera başlar.



ulaş34

8 Ocak 2009 03:50

Gerilim-polisiye türünde olan bir yapım benimde beyendiğim filmler arasındadır kızları öp filmi.2 seri katil sapık olarakda göze çarpar kızları kaçırıp değişik işkence yaparlar gizli mahsen gibi yerlere kapatırlar,bu yerlerden kaçma olanağıda zordur.Filmde usta oyuncu olan morgan freeman gibi işim'de yer almaktatır.Sürükliyici vede güzel bir film.İzlenmeli.

Cevap Yaz

deep_impact

25 Ekim 2008 18:06

freeman hiç kötü bi filmde oynamaz mı?ben görmedim öyle bi film.beğenerek,ilgiyle izlediğim filmlerden biri.sonu şaşırtıcı.

Cevap Yaz

leon_red

13 Mayıs 2008 14:54

süper bir filmdir sanırım site sakinleri tarafından gözden kacırılmış olsa gerek M.F her zamanki o inanılmaz performanslarından birini çıkarırken ASHLEY JUDD ,da ona aynı şekilde karşılık vermiştir  seyredilmesi gereken bir oyunculuk senaryo  ve kurguya sahip olan bu yapım mutlaka sinema severler tarafından izlenmelidir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica