Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Karanlıklar Ülkesi: Evrim (Underworld: Evolution)

Karanlıklar Ülkesi: Evrim

8,31

(9 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 27 Ekim 2006 1 Saat 46 Dk Aksiyon Fantastik Korku Aksiyon, Fantastik, Korku
IMDb puanı: 6.6

Yönetmen: Len Wiseman Len Wiseman

Ülke: ABD

Gişe: 62.677

Oyuncular: Tony Curran, Kate Beckinsale, Michael Sheen, Brian Steele, Steven Mackintosh, Bill Nighy, Derek Jacobi, Shane Brolly, Scott Speedman, Sophia Myles Devamını Gör...

Konusu : Gizli ve iyi korunan sırları ve bir vampire avcısının ihaneti ile Vampir imparatorluğu gücünü arttırarak yüzyıllar süren savaşı devam ettiriyordu. Şiddet ve korkunun sınırları gittikçe genişlemekteydi. Fakat bir ölümsüzün güce karşı duyduğu doymak bilmez istek Vampirler ve Lycan’lar arasında yeni ve içinden çıkılması güç kinlere sebep olacaktı. The Underworld efsanesi devam ediyor… Selene (Kate Beckinsale) hayatı için pazarlık yapabileceği tek kişi olan vampirlerin kralı olan Marcus (Tony Curran)’ u aramaktadır. Bir melez olan Michael (Scott Speedman) Selene’e bu konuda yardım etmek istemektedir fakat içindeki Kurt adam kanını control edip edemeyeceğini bilmemektedir. Selene onun arkadaşlığını reddeder. Aşkları genetic kodlardan daha güçlüdür ama Marcus, Selene’i yok etmeye çalışır. Aralarındaki mücadeleden sonra ortaya çıkan ise bu mücadeleden bile daha korkunç bir gerçektir. Selene kendi ailesi bile ihanet etmiştir… Ve Selene intikamını alacaktır.. Kate Beckinsale (The Aviator, Van Helsing) ve Scott Speedman (The 24th Day, My Life Without Me) bir önceki filmle canlandırdıkları bu korkunç dünyayı devam filmi ile tekrar sinema seyircisinin beğenisine sunuyorlar. Yeni bir aksiyon, yeni sırlar ve tamamen yeni bir heyecanla bir öncekinden daha güçlü bir hikaye iletevfikcakmak

6 Ekim 2016 03:10

Çok sürükleyici,müthiş bir film.Korku filmi severlerin seveceği cinsten bir film diyebilirim.

Cevap Yaz

black_eagle_09

9 Ekim 2013 14:50

Konu bütünlüğünü bozmadan devam edilmesi iyiydi. Ama ilk film çok daha güzeldi. Twilight serisinden daha başarılı olduğunu düşünüyorum bu serinin.

Cevap Yaz

engin yüksel

10 Mayıs 2012 16:27

serinin ilk filmine göre epey yavan kalmış 5/10

Cevap Yaz

osman_srln

13 Temmuz 2008 16:38

bu tarz filmlerden hoşlananlar kaçırmasın

Cevap Yaz

malcolmx

5 Haziran 2008 10:15

harika bence, su ana kadar yapilmıs en kaliteli ve en iyi , en gercekci kurt adam-vampir filmi, 2. nin bitisine göre pek sanmam ama umarım 3. sü de cekilir..

Cevap Yaz

OzerQ

11 Mayıs 2008 13:15

Bu tarz mitoloji-bilim kurgu filmi severler için doruk noktalarından biri oldu bu film serisi.Hem oyuncular açısından hemde kurgu açısından güzel bir film.Bilgisayar efektlerine biraz daha özen gösterseler izlenmesine doyum olmazmış.Bilim kurgu severler için kesin izleyin pişman olmayacaksınız.

Cevap Yaz

aydınkutlu

7 Ocak 2008 09:07

vAMPİR FILMLERINDEN HOŞLANANLARA TAVSIYE EDILIR. 1-UNDERWORLD 2-30GÜN GECE 3-FROM DUSK TILL DAWN ILK 3 ÜM.BENIM TABİKİ

Cevap Yaz

mrdot

8 Kasım 2006 16:38

çekim bir harika doğrusu çok beğendim filmi ilkinid eizlemiştim devamını bekliyorum ki olacaktır eminim

Cevap Yaz

arsal

30 Ekim 2006 08:26

ilk filmin hiç kesilmeden devamı niteliğinde bence önce ilk film izlenmeli ve akabinde bu filme gidilmeli çünkü ilk filmle ilgili flashbackler var aksi taktirde takipte zorlanılabilir zira oldukça hızlı tempolu eğlencelik bir film!

Cevap Yaz
Yandex.Metrica