Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Anchorman: O Bir Efsane (Anchorman: The Legend of Ron Burgundy)

Anchorman: O Bir Efsane

8,00

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 34 Dk Duygusal Komedi Duygusal, Komedi
IMDb puanı: 6.5

Yönetmen: Adam McKay Adam McKay

Ülke: ABD

Oyuncular: Will Ferrell, Christina Applegate, Paul Rudd, Steve Carell, David Koechner, Fred Willard, Kathryn Hahn, Seth Rogen, Danny Trejo, Chris Parnell Devamını Gör...

Konusu : Zeka Ürünü Esprileriyle Vahşi Ve Komik bir Film! Will Ferrell, Ron Burgundy rolünde 1970’lerin San Diego’sunda en çok reyting alan anchorman olarak sizi kahkahalara boğuyor. Ron, TV dünyasında kadınların yerinin daima ya kamera arkasında ya magazin ya da geç saatlerde yayınlanan yemek pişirme programlarında olduğunu düşünmektedir. Derken koktuğu başına gelir ve bir kadın spiker ile çalışmak zorunda kalır...enginyuksel1982

29 Eylül 2012 13:07

izlenirken kesinlikle keyif vermeyen bir film 1/10

Cevap Yaz

dilim

5 Şubat 2010 20:13

Haber sunuculuğunun erkeklerin tekelinde olduğu, insanların CNN, FOX yerine kendi yerel televizyon kanallarını izlemeyi tercih ettiği bir dönemde sunucuların insanlar üzerindeki etkisinin ne kadar büyük olduğunu ve yerel olsa bile kanallar arasındaki rekabetin ne derece çekişmeli olduğunu, izleyiciyi, bir an bile duraksamadan, güldürerek anlatıyor. Gerçek bir komedi filmi. Kesinlikle zaman kaybı değil. İzlenmeli.

Cevap Yaz

enigmacuture

27 Şubat 2009 14:19

gerçekten düzeyli bir komedi.Sinema dergisi Empire'ın internet sitesinde yer alan seçki, “Parçası Olmak İsteyeceğiniz Film Ekipleri” başlığıyla derleme yaptı. Buna göre, Hollywood filmlerinin, her biri ünlü oyunculardan oluşan en iyi ekipleri şöyle sıralandı:Anchorman: Will Ferrell ile Steve Carell'ın rol aldığı filmdeki 4 kişilik ekip de listede 10. sırada yer aldı.

Cevap Yaz

capone

10 Şubat 2009 12:31

Ron Burgundy ve ekibi San Diego'nun bir numaralı haber ekibidir.Bir gün kanala çekici bir muhabir olan Veronica Corningstone alınır.Ron'un ekibindeki herkes onunla çıkmak için elinden geleni yaparken amacına bir tek Ron ulaşır.Ancak Victoria bir gün Ron'un yerine haberleri sunduğu için birden muhabirlikten spkerliğe yükselir.Bu Ron'un hoşuna hiç gitmez iki sevgili artık birer düşman olmuştur.Çok harika ve matrak bir film.Tüm oyuncular çok başarılı.Ayrıca filmde Tim Robbins,Jack Black,Ben Stiller,Luke Wilson,Vince Vaughn gibi ünlülerde ufak rollerde karşımıza çıkıyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica