Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bilinmeyen (Unknown)

Bilinmeyen

8,07

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 38 Dk Aksiyon Gizem Gerilim Dram Aksiyon, Gizem, Gerilim, Dram
IMDb puanı: 6.2

Yönetmen: Simon Brand Simon Brand

Ülke: ABD

Oyuncular: Clayne Crawford, Peter Stormare, Jeremy Sisto, Barry Pepper, Joe Pantoliano, Bridget Moynahan, Greg Kinnear, James Caviezel, Kevin Chapman, Mark Boone Junior Devamını Gör...

Konusu : “The Passion of The Christ”ta canlandırdığı “İsa” rolü ile hafızalara kazınan Jim Caviezel, “Reservoir Dogs” ve “Memento”yu hatırlatan bu macera filminde başrolde karşımıza çıkıyor. Bir patlamanın ardından beş adam terk edilmiş bir depoda uyanırlar. Hiçbiri kim olduğunu hatırlamamaktadır. Hafızalarını neden kaybetmişlerdir? Birbirleriyle olan ilişkileri nedir? Katil aralarından biridir, ama hangisi? Kime güvenmelidir, kim yalan söylemektedir? Neden bu depoda kilitli olduklarını bile hatırlayamayan beş adam için bu soruların yanıtını bulmak hiç de kolay olmayacaktır...ToqqLe

26 Mayıs 2020 02:43

İdare eder bir film bu tarz filmleri seviyorsanız izleyebilirsiniz.

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

22 Ocak 2016 07:50

Film gizem filmi olarak fena değil ama ortalarında sürprizi ortaya çıkıyor yinede uzatmadan tadında biten film gizem,dram ve suç karışımı olarak bu türleri iyi harmanlayan bir film ortalama bir başarısı var zaman geçirmek için izlenebilinir.

Cevap Yaz

deep_impact

22 Ocak 2009 19:14

sağlam, izlenmesi gereken bi film bence. özellikle bu tarz, gizemli gerilim filmlerinden hoşlananlara çok iyi hitap etmiş bence. gerçi çok fazlada gerilim olduğu söylenemez ama neyse işte, güzel film olmuş. sonunu tahmin etmek cidden güç :))

Cevap Yaz

mr.blm

25 Mart 2007 01:02

evet bu flim dikkatli yorumlanmalı ha flim olarak begenilmeyebilir ama ismini çok iyi yakalamış bitince ne seyrettim didirten bi flim zaten ismide (bilinmeyen)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica