Bilinmeyen

8,07

( 3 kişi yorum yaptı )

Bilinmeyen

(Unknown)

Sinema Filmi

2006

“The Passion of The Christ”ta canlandırdığı “İsa” rolü ile hafızalara kazınan Jim Caviezel, “Reservoir Dogs” ve “Memento”yu hatırlatan bu macera filminde başrolde karşımıza çıkıyor.

Bir patlamanın ardından beş adam terk edilmiş bir depoda uyanırlar. Hiçbiri kim olduğunu hatırlamamaktadır. Hafızalarını neden kaybetmişlerdir? Birbirleriyle olan ilişkileri nedir? Katil aralarından biridir, ama hangisi? Kime güvenmelidir, kim yalan söylemektedir? Neden bu depoda kilitli olduklarını bile hatırlayamayan beş adam için bu soruların yanıtını bulmak hiç de kolay olmayacaktır...

Firmalar

35 Milim Filmcilik (Dağıtımcı)

Son Yorumlar (3)

Mansuryıldırım avatar Mansuryıldırım 22 Ocak 2016 07:50:29

6

Film gizem filmi olarak fena değil ama ortalarında sürprizi ortaya çıkıyor yinede uzatmadan tadında biten film gizem,dram ve suç karışımı olarak bu türleri iyi harmanlayan bir film ortalama bir başarısı var zaman geçirmek için izlenebilinir.

deep_impact avatar deep_impact 22 Ocak 2009 19:14:01

8

sağlam, izlenmesi gereken bi film bence. özellikle bu tarz, gizemli gerilim filmlerinden hoşlananlara çok iyi hitap etmiş bence. gerçi çok fazlada gerilim olduğu söylenemez ama neyse işte, güzel film olmuş. sonunu tahmin etmek cidden güç :))

mr.blm 25 Mart 2007 01:02:03

7

evet bu flim dikkatli yorumlanmalı ha flim olarak begenilmeyebilir ama ismini çok iyi yakalamış
bitince ne seyrettim didirten bi flim zaten ismide (bilinmeyen)

Yandex.Metrica