Oldukça yetenekli olmasına karşın işine karşı hiçbir ruh beslemeyen bir fotoğrafçı, amaçsız bir şekilde bir çok insanın ya da modelin fotoğrafını çekmektedir. Birçok kez, şiddet içeren ya da acı dolu olayları da fotoğraflamasına rağmen bunları yaparken içinde hiçbir etkilenme duygusu hissetmez, olayların içine giremez.Bir gün parktaki bir çiftin fotoğrafını çeker. Eve dönüp karanlık odada fotoğrafı büyütünce hiç farketmediği bir durum dikkatini çekiverir. Fotoğraf karesi, işlenen bir suçun en çarpıcı kanıtı olmuştur.

"> Cinayeti Gördüm ~ Sinematurk.com
Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cinayeti Gördüm (Blowup)

Cinayeti Gördüm

8,56

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 50 Dk Aksiyon Gizem Gerilim Dram Aksiyon, Gizem, Gerilim, Dram
IMDb puanı: 7.4

Yönetmen: Michelangelo Antonioni Michelangelo Antonioni

Ülke: italya, ingiltere

Oyuncular: John Castle, David Hemmings, Sarah Miles, Vanessa Redgrave, Jane Birkin, Veruschka von Lehndorff, Gillian Hills, Peter Bowles Devamını Gör...

Ödüller: En İyi Film

Konusu :

Oldukça yetenekli olmasına karşın işine karşı hiçbir ruh beslemeyen bir fotoğrafçı, amaçsız bir şekilde bir çok insanın ya da modelin fotoğrafını çekmektedir. Birçok kez, şiddet içeren ya da acı dolu olayları da fotoğraflamasına rağmen bunları yaparken içinde hiçbir etkilenme duygusu hissetmez, olayların içine giremez.Bir gün parktaki bir çiftin fotoğrafını çeker. Eve dönüp karanlık odada fotoğrafı büyütünce hiç farketmediği bir durum dikkatini çekiverir. Fotoğraf karesi, işlenen bir suçun en çarpıcı kanıtı olmuştur.gecedensonra

18 Haziran 2011 13:55

amaçsız bir fotoğraçı hayattan pek bir zevk alamayan .. ama tesadüfen gördüğü bir kadının fotoğrafını çektikten sonra olaylar gelişir .. gerilim mi pek değil . cinayet işlenmiş mi onu da göremiyoruz ... ama estetik mi tavan yapmış desek yeridir ve son sahnedeki tenis maçı tüm filmi özetliyor desek yeridir ..iyi seyirler..

Cevap Yaz

sienna

19 Mart 2009 21:50

  Mutlaka izlenmesi gereken bir gerilim filmi.

Cevap Yaz

tdran

7 Ağustos 2008 21:34

modellerin fotoğrafını çeken thomasın bu tutkusu sayesinde tesadüfen çektiği bir fotoğrafta bazı olaylara şahit olması onun düşüncelere itmiştir.dvd rafınızda mutlaka bulunması gereken bir film.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica