Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İhanet (Breach)

İhanet

7,90

(4 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 11 Mayıs 2007 1 Saat 50 Dk Aksiyon Polisiye Gerilim Dram Aksiyon, Polisiye, Gerilim, Dram
IMDb puanı: 7.2

Yönetmen: Billy Ray Billy Ray

Ülke: ABD

Gişe: 16.400

Oyuncular: Bruce Davison, Kathleen Quinlan, Dennis Haysbert, Gary Cole, Laura Linney, Ryan Phillippe, Chris Cooper, David Huband, Scott Gibson Devamını Gör...

Konusu : Eric O’Neill, FBI’da tam yetkili ajan olarak çalışmaktadır. Yeni görevi FBI içinde şöhreti herkes tarafından bilinen Robert Hanssen için çalışmak ve FBI’ın tüm bilgilerini korumaktır. Aslında iki özel ajanla beraber, Hanssen’nın Sovyetler Birliğine bilgi sattığını ortaya çıkarmak için gizli bir görevdedir. Ulaştıkları bilgiler göz önüne alındığında, görevleri en üst derecede gizli bir sınıftadır. O’Neil Robert’in kendini ele vermesi için güvenini kazanmaya çalışır. Yakında kendisini ve ailesini bu görevde büyük bir tehlikeye atacağından haberi yoktur.mansurx

23 Ağustos 2016 06:01

Baştan sona klişe bir konuya sahip bir film amerika ve ingiltere de film ve dizi olarak binlercesi yapıldı chris cooper genelde karakter rolleriyle bilinen bir oyuncu burda baş rolünde altından başarıyla kalkmış filmin müzikleri de fena değil kısaca ortalama bir başarısı var suç konulu filmleri sevenler izleyebilir.

Cevap Yaz

green night

6 Eylül 2009 14:32

dvd üzerinde ustaca kugulanmış bir kedi fare oyunu yazıyor ama ben bir ustalık göremedim..sıradan bir film ...güzel değildi..

Cevap Yaz

zuhtuural

5 Mart 2008 14:08

Eric O Neill, FBI da tam yetkili ajan olarak çalışmaktadır. Yeni görevi FBI içinde şöhreti herkes tarafından bilinen Robert Hanssen için çalışmak ve FBI ın tüm bilgilerini korumaktır. Aslında iki özel ajanla beraber, Hanssen 'nın Sovyetler Birliğine bilgi sattığını ortaya çıkarmak için gizli bir görevdedir. Ulaştıkları bilgiler göz önüne alındığında, görevleri en üst derecede gizli bir sınıftadır. ONeil Robert in kendini ele vermesi için güvenini  kazanmaya çalışır. Yakında kendisini ve ailesini bu görevde büyük bir tehlikeye atacağından haberi yoktur.

Cevap Yaz

merit162000@mynet.co

24 Ağustos 2007 03:37

güzel bir film...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica