Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kavak Yellerikisxgunesi

13 Aralık 2019 02:22

Gençliğimin dizisiydi. En çok Efe için izlemişimdir herhalde, ve koyu bir Aslı & Efe hayranıydım. Etrafımdakiler yakıştırmıyorlardı ikisini ilk başta ama ben hemen sevmiştim onları. Bu dizinin Dawson's Creek uygulaması olduğunu öğrenince Dawson's Creek'i de izledim ve o dizidede Pacey ve Joey'i sevdim herkesin sevdiği gibi ama Efe & Aslının aşkı çok daha güzeldi bence. Güveni de sevdim, ancak Efeyi diziye geri getirip bir kez daha öldürmelerini hiç affetmeyeceğim herhalde. İzlerken şok olmuştum, kurtulur diye bekliyordum ve ağlaya ağlaya gözlerim şişmişti o zamanlar. Zaten ondan sonraki bölümleri nasıl izledim bilmiyorum bile. Bir ay ara verdiğimi hatırlıyorum ama o zamanlar hiç başka dizi izlemediğim için sonunda meraktan yine devam etmiştim. Ama bütün hevesim gitmişti. Yani hemen hemen 170 bölümün hepsini izlemiş oldum bu dizinin, ancak Efeli bölümler benim için Kavak Yellerini ifade ediyor. O gittikten sonra bir daha aynı tadı alamadım. Keşke Dağhan bey sette daha güzel geçinseymiş herkesle ve baştan sona kadar kalsaymış. O zaman Efe ve Aslı da mutlu olacaklardı çünkü dizinin orjinalinde onlar sonunda beraber oluyorlardı ve Mine karakteri ölüyordu. Sanırım Efeyi öldürünce senaristler Mine kurtulmuş oldu.

Cevap Yaz

beyzacetin

18 Eylül 2012 16:22

bir tek bölümüne bile 10 dk tahammül edemediğim, nefret ettiğim bir diziydi.

Cevap Yaz

kara_kartal

25 Ağustos 2010 13:51

Sinematürk yöneticileri,

Kavak Yelleri 4.sezonuna girmiştir. ama hala sayfada 3 sezon yazıyor. Bu yanlışlığın bir an önce değişmesi gerekiyor. 4.sezon sayfası açılsın

Cevap Yaz

pazuzu

24 Mayıs 2010 01:58

şimdi bir internet sitesinden öğrendim aynen size aktarıyorun artık ne kadar doğru bilemiycem dağhan külegeç sette  herkesle kacga ediyormuş dizinin yönetmenine plastik bardak fırlatmış bu son damla olmuş snra senoryo gereği efe karkterini öldürüp diziden ööle çıkarmışlar

Cevap Yaz

casusbellı44

23 Ağustos 2009 01:54

dağhan külegeç in ayrılmasından sonra dizinin eski tadının kaçacağını düşünüyordum.hala da öyle düşünüyorum.ancak sarp apak'ı kadroya alarak iyi bir seçim yaptılar.çok şaşırtıcı bir hamle.sarp apak bu diziye bayağı bir renk katar.

Cevap Yaz

ulaş34

20 Şubat 2009 19:06

Güzel bir dizi komedi-duygusal-romantik bir yapım.Oyuncu kadrosu genelde genç bir kadro.Uzun süredir devam eden bir dizi.Başarılı bir dizi.Oyuncular'da çok iyi.

Cevap Yaz

bltszlk

11 Şubat 2009 20:17

KAVAK YELLERİ.Cumartesi geceleri de saati değişip duruyo .geçen hafta saat 8 de başlamıştı,bu hafta saat 10 da başladı.Dizilerin ginü saati değiştirmeseler iyi olacak seyircilerede dizileri takip etmekte zorlanacaklar. Neden biz son zamanlarda orjinal bir dizi yapamıyoz  ki hep versiyonlar.  Türk usulü Yerli Diziler yapılsın . SAYGILAR

Cevap Yaz

emre84

7 Şubat 2009 11:59

Güzel ve eğlenceli bir gençlik dizisi

Cevap Yaz

CesuReaL

23 Ocak 2009 23:09

eskiden arkadaslarım dizinin güzel oldugunu söylerdi, bi kaç kez ben de onlarla izlemiştim, ama şimdi bakıyorum çarpık ilişkilere yönelmişler, dizi garip bir hal almış.. Nere dogru gidiyorlar çok merak ediyorum, ilerleyen bölümlerde kimin kimin sevgilisine aşık olucak acaba(!).. Bizim toplumumuzun arkadaşlık anlayışını aşan olaylar işlenmeye başlamış, yakında yayından kalkar diye düşünüyorum..

Cevap Yaz

bltszlk

23 Ocak 2009 10:20

KANAL D KAVAK YELLERİ.ABLAM İLK BÖLÜMÜNDEN BERİ SIKI TAKİPÇİSİ OLMUŞTUR.BENDE İLK BÖLÜMLER İ GÜZELDİ ŞİMDİ DAWSON S CREEK İN VERSİYONUYMUÇ DİYE DUYDUM ÖYLE OLUN CA TABİİ DİZİ KARMAN KARIŞIK .İLK BÖLÜMLERR BAKTIĞIM ZAMAN ARKADAŞLIK SEVGİ DOSTLUK BERABERLİK BAZI UFAK TEFEK SORUNLAR   ŞİMDİKİ BÖLÜMLERE ARADA BAKTIĞIMDA KARIŞIK İLŞKİLER ÇARPIŞIK İLİŞKİLER ARKADAŞLIĞIN DAĞILIMI PARÇALANIŞI  NA DİKKATİMİ ÇEKTİ.BİRDE ÖPÜŞMELER OLMSA ÇOK GÜZEL OLURDA SANKİ GENÇLİK PEMPE DİZİ YE BENZEDİ DOĞRUYA DOĞRU .DİZİ BİZDEN BİRİ OLAYLAR KARIŞMADAN BİRBİRLERİNİN SEVGİLİLERYLE ÇIKMASI OLAN BİR DİZİ ZATEN BAKMIYORUM ABLAM BAKIYO. GÖZÜMDEN DÜŞEN DİZİDİR.SAYGILAR SEVGİLER.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica