Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Azgın Bakireler (Azgın Bakireler)

Azgın Bakireler

6,80

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Nisan 1975 1 Saat 21 Dk Komedi Komedi


performer

2 Mayıs 2017 22:11

bazı erotik sahneleri ve çoğunlukla olan müstehcen ve argo konuşmalarıyla erotik-komedi türünde bir film. filmin en önemli artısı bana göre restore edilmiş görüntüsü... vede zaten orjinal kopyasıda yani restoreden önceki görüntüsü de çok kötü değildi diye hatırlıyorum. espriler bugün için pek sulu gelebilir ama 1975 yıllarında bu esprilere çoğu insan gülüyormuş yani dönem dönem mizah anlayışları yıllara göre değişebiliyor.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

30 Temmuz 2016 01:12

Filmin adından berbat bir film olduğu belli.

Cevap Yaz

Göztepe

8 Haziran 2016 16:25

Pek iyi bir film değil ama kötüde değil orta ayar bir film Şemsi İnkaya'nın saf kekeme rolü çok başarılıydı. Erotizm dolu sahneleri olsada çok aşırı erotik sahnesi olmayan bir Süreyya Duru filmi ama filmin bazı sahneleri çok komikti.

Cevap Yaz

AlınYazısı

16 Mart 2016 09:29

Bu filmde Şemsi İnkaya'nın yerine Halit Akçatepe daha iyi giderdi diye düşündüm. Film erotik sınıfında olduğu için Halit abi teklif olsa bile belkide oynamazdı. Film güzel ve İlginçtir Filmin Başrolü Arzu okay ama sevişme sahnesi hiç yok. Onun dışında Salih Kırmızı ile Senar Sever'in cesur sahneleri fazla. Senar sever ile arzu okayın öpüşme sahnesi var. Kazım rolündeki Şemsi inkaya orta rolde Filmi tek başına götüren Turgut Boralı yine harika. Kız isteme sahnesinde, Kazım piston kolunu getur dediği sahnede. Kazımın evlilikte eksik noktasını sorgulayıp Arızayu bulduk dediği sahnede. İzleyiciyi güldürmeyi başarıyor. Ayrıca Osman Çağlar'a bir iki sahne daha eklense oda en az boralı kadar izleyiciyi güldürecek. Kadri Öğelman ve Toto karaca çiftini de unutmamak gerek. Onlar başlı başına bir komediydi. İzlenebilir bir yapım.

Cevap Yaz

performer

14 Eylül 2011 22:50

bazı iyi oyuncuların varlığı yüzünden izlenebilir. örnek turgut boralı'nın oyunculuğu... filmde kullanılan long play'ler güzel fakat daha çok çeşit kullanılabilirdi. mesela özel turkbaş LP'si yakışmış fakat önder bali LP'si hiç gitmemiş bu filme. sanırım ses mühendisi tuncer aydınoğlu başına acele iş almış.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica