Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ayda

Ayda

6,67

(9 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Sitkom Sitkom

Yönetmen: Raşit Çelikezer Raşit Çelikezer

Ülke: türkiye

Oyuncular: Erkan Sevinç, Aykut Taşkın, Mahmut Bintepe, Fırat Yalçın, Uğur Büyükakıncak, Emrah Ünal, İbrahim Olam, Simge Selçuk, Ufuk Özkan, Engin Alkan Devamını Gör...

Konusu : Ayda(Asuman Dabak)’nın babası ölmüştür ve babası vasiyetinde, yaşadığı evi Ayda’ya bırakmıştır. Temizlikçilik yaparak geçimini sağlayan ve yıllar önce kocası tarafından iki çocuğuyla birlikte terk edilen Ayda için bu inanılmaz bir fırsat olmuş ve hemen çocukluğunun geçtiği eve yerleşmiştir. Ancak evde bir sorun vardır! Ayda’nın annesi!!! (Ayla Algan) Ayda bu evde annesiyle yaşamak zorundadır. Annesi ise ne Ayda’yı ne de iki torununu istemektedir. Böylece komedi başlar! Ayda’nın aklı bir karış havada kızı, mahalle esnafının illallah dediği küçük oğlu, hiçbir işte dikiş tutturamayan erkek kardeşi Nuri(Ufuk Özkan), onları evde istemeyen ve göndermek için her türlü numarayı yapan annesi arasında geçen eğlenceli günler başlar! Bu arada mahallesine dönen Ayda; tam bir iddia adamı ve iflah olmaz bir kumarbaz olan cafe sahibi Macit(Settar Tanrıöğen), mahallenin bakkalı Pertev(Engin Alkan) ile komşusu ve çocukluk arkadaşı Nilüfer (Aysun Metiner )’le yeniden bir araya gelmiştir.Kleberson

6 Haziran 2018 04:31

bu diziyi atv bes bölümde bitirdi

Cevap Yaz

zzSEDAzz

3 Şubat 2008 19:35

çok beğenerek izlediğim bir diziydi.çok komikti.oyunculukta güzeldi ama çok çok erken bitti bence.

Cevap Yaz

f_ebru_b

3 Şubat 2008 18:28

asuman dabaktan daha iyi şeler bekliyo insan

 

Cevap Yaz

emre84

9 Ocak 2008 08:42

Güzel ve komik bir diziydi

Cevap Yaz

#gülin

26 Ağustos 2007 16:20

Arkadaşlarım bölüm oyuncusu olarak geldiği zaman onları görmek adına sabırla izlemeye çalıştım.O kadar sıkıldım,o kadar sıkıldım ki,son sahnelerine tahammül edemeden kapattım.Zaten gece veriliyor.Gözümüzden uyku aka aka seyrediyoruz,konusu bari ilginç olsa da uykumuzu dağıtsa diyoruz.Ne gezer,yanınıza oyuncak ayınızı alsanız dakikasına uyutabilme olanağı var bu dizinin.

Cevap Yaz

Hattusili

23 Ağustos 2007 17:26

Cevap Yaz

nkenis

17 Ağustos 2007 02:17

Çok taklitçi bir dizi.Settar Tanrıöğen Yılmaz Erdoğan'ın Mükremin'ini öyle çok hatırlatıyor ki 'yapmayın be kardeşim şu seviyesiz taklitçiliği' dedim diziyi izlediğim her saniye..Uzun ömürlü bir dizi olacağını zannetmem.Zaten dizinin gece 24'ten sonra devam etmesi bunun en güzel kanıtı sanırım..

Cevap Yaz

emre84

3 Ağustos 2007 03:52

Çok iyi bir yapım tebrikler yalnız Nilüfer rolünü Simge Selçuk oynuyor

Cevap Yaz

zoran

31 Temmuz 2007 21:38

olamayacak kadar kötü bir dizi.ekran kirliliginden başka birşey ifade etmiyor bana.lütfen daha kaliteli işler,daha izlenir oyunculuklar bekliyoruz atv gibi bir kanaldan.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica