Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Parmaklıklar Ardında

Parmaklıklar Ardında

8,58

(66 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Gerilim Dram Gerilim, Dram

Yönetmen: Nisan Akman Nisan Akman

Ülke: türkiye

Oyuncular: Berceste Akgün, Bora Erdem, Özgen Balkan, Elvin Aydoğdu, Pınar Ünsal, Beliz İnal, Haktan Pak, Kadir Arslan, Ufuk Aşar, Cengiz Bozkurt Devamını Gör...

Konusu : B2 koğuşundaki kadınlar, en ağır suçlardan hüküm giymiş mahkumlardır. Kimileri talihsiz, mağdur kadınlar, kimileriyse iflah olmaz suçlulardır. Fakat onlar aynı zamanda, birer eş, birer anne, birer evlattır. Belki de hepsinden önemlisi; Onlar birer kadındır... İçinde bulundukları ortamda, çoğu zaman güçlü mahkumların kendi koydukları kurallar, hapishane kurallarının önüne geçer. İçeride geçerli olan tek kural vardır: “Güçlü olan ayakta kalır”! Sadist gardiyanların, kin ve güç savaşlarının egemen olduğu, en içgüdüsel duygularla hareket edilen, korkutucu ve huzursuz bir dünyadır onlarınki... Tüm bu şiddet ve yoksunluk içinde, yine de sımsıcak dostlukların, kadın duygularının hakim olduğu bir “iç dünya” yaratmayı başarabilen, isimsiz kahramanlardır onlar...CihanK93

19 Aralık 2019 16:17

ilk sezon bir mukemmeldi. Sonrasi bence diziyi mahfetti. En sevilenler gitti geriye ise ne oldugu anlamdigimiz insanlar geldi.

Cevap Yaz

mansur.yıldırım

26 Şubat 2017 09:55

Parmaklıklar ardında yayınlandığı dönem ses getirmiş bir diziydi ama epey uzatılmış tadını kaçırmış bir diziydi atv diziyi 106. bölümde final yapmıştı.

Cevap Yaz

aşıkşair

11 Mayıs 2013 10:53

Mükemmel bir diziydi

Cevap Yaz

bltszlk

27 Kasım 2010 21:38

atv' de yayınlandığı zamanlar Devin Ö.Çınar'ın  (Suzan) 13.bölümne kadar baktım.Devin Ö.Çınar diziden çıktı,Özgül Kavruk (Beray) diziye sonradan girdi.1.sezon ve Devin Ö.Çınar'lı bölümler daha iyi.

  Tüm ekibe saygılar

Cevap Yaz

Sercaninal

28 Mart 2010 12:04

Dizi sektörüne mükemmel bir giriş yapmışşa da artık uzatmaları oynuyor. Dizide kendinden söz ettiren karakterlerin yavaş yavaş çıkması ile güç kaybeden ve bunu Fikret Kuşkan, Nejat işler gibi oyuncuları transfer ederek kapatmaya çalışan dizi bence tatsız bir hal almadan adına yakışır bir şekilde bitirilmeli.

Cevap Yaz

Konyali_ERSIN

26 Ekim 2009 19:01

Ilk senesi süperdi, hic kacirmazdim genel olarak. Ama sonradan tek tek iyi oyuncular cikarildi öldürüldü vesayre.. Yani kisacasi bence Basak Dasman/Filiz'le, Özlem Düvencioglu/Handan ile Yelda Reynaud/Aliye Sinan Albayrak/Tarik Inan ve Serra Yilmaz/Hayriye  iyi bir uyum icindeydiler. Keske bu karakterler hic ayrilmasaymis. Yani konu itibariyle hep cekismeli gecseymis. Ve tabi ki de Fikret Kuskan ilk senesinde oynasaymis. Cünkü ilk senenin konusu daha samimi ve heyecan vereci anlatim/senaryo. Ama özellikle gözlemledigim kadariyla bu dizinin Görüntü Yönetmeni süper ve bir ödüle hak ediyor. Hersey dört dörtlük, bazi oyuncularin ve senaristin ardindan G. Yönetmeni müthis cekmis diziyi. Ilk senesi tek kelimeyle muhtesemdi. Sonradan abarttilar ve baska farkli farkli oyuncular denemek istediler gereksiz olarak. Bu oyuncu degisikligi de hep adet olmus nedense. Bence cok gereksiz. Ama genede süper bir dizi her zaman izlenebilir hele ki ilk senenin bölümlerini.

Cevap Yaz

emre84

29 Eylül 2009 15:14

Dizinin senaryosu mükemmel her an bir süpriz olabiliyor devamlılık da muhteşem

Cevap Yaz

kariz_ma_35

3 Eylül 2009 22:17

başarılı bir dizi senaryosu güzel yapılmış diziye fikret kuşkan girince daha güzel oldu.

Cevap Yaz

fdts

15 Temmuz 2009 23:52

iyi niyetli yapılan bir dizi başarılı oyuncuları var ben pek sevmiyorum ama izlenilebilecek dizilerden birisidir bu zamanda.

Cevap Yaz

wavrantliw

28 Haziran 2009 13:20

 Dizinin ilk bölümleri çok hoşuma gidiyordu. Sonralarında cıkan oyuncular yuzunden izlenmez diyordum ama sonralarıda dizi çok güzel gitmeye başladı bu durum için hepsini tbrk ediyorum...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica