Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Oyun Bozan (The Game Plan)

Oyun Bozan

7,36

(2 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 29 Şubat 2008 1 Saat 50 Dk Komedi Aile Spor Komedi, Aile, Spor
IMDb puanı: 6

Yönetmen: Andy Fickman Andy Fickman

Ülke: ABD

Gişe: 15.166

Oyuncular: Brian J. White, Morris Chestnut, Roselyn Sanchez, Kyra Sedgwick, Madison Pettis, Dwayne Johnson, Jackie Flynn, Zehra Şahin, Paige Turco, Jamal Duff Devamını Gör...

Konusu : Miami Üniversitesi’nde öğrenciyken futbol oynadığı yıllarda The Rock’ın hayali günün birinde NFL’de (Amerikan Futbol Ligi) oynamaktı. Sinemada aksiyon filmleriyle büyük çıkışını yakalamadan önce komedi yapma isteğiyle yanıp tutuşuyordu. Bu nedenledir ki, 7 yaşında bir kız çocuğunun (Madison Pettis) ortaya çıkarak kızı olduğunu iddia etmesiyle bekar hayatı darmadığın olan futbol starını anlatan bu filmde oynama fırsatını hiç düşünmeden kabul etti.zuhtuural

27 Şubat 2008 23:29

Miami Üniversitesi’nde öğrenciyken futbol oynadığı yıllarda The Rock’ın hayali günün birinde NFL’de (Amerikan Futbol Ligi) oynamaktı.
Sinemada aksiyon filmleriyle büyük çıkışını yakalamadan önce komedi yapma isteğiyle yanıp tutuşuyordu.
Bu nedenledir ki, 7 yaşında bir kız çocuğunun (Madison Pettis) ortaya çıkarak kızı olduğunu iddia etmesiyle bekar hayatı darmadığın olan futbol starını anlatan bu filmde oynama fırsatını hiç düşünmeden kabul etti.

Cevap Yaz

gorkem_devrim

23 Şubat 2008 01:35

hikayesi basit ama islenisi keyifli!oyuncular da yaptiklari isten zevk almis olmali ki bunu bize gayet rahat bir sekilde aktarabiliyorlar.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica