Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kadın Parmağıbenimsinema

20 Haziran 2015 15:13

Film fena sayilmaz bu da nerimanin sayesinde..neriman köksal okadar kötülük yaparki bide kendisine cok yakistirmis.. bu kadar kötülügü neden yaptigini filmin sonunda anliyoruz. Erol tas iyi rolde cahide sonkuyu görmekte iyidi. Ama malesef sonunda cezasini bulur neriman. Tijen par kendi sesiyle oynamis

Cevap Yaz

Göztepe

10 Temmuz 2013 23:05

Eşref Kolçak'ın başrolde oynamasına rağmen filmde oynayan diğer oyuncu Neriman Köksal kadar ön plana çıkamadığı bir film. Film izlenebilir ama Erol Taş'ın iyi adam oynadığı için hayıflanmama sebep oldu. İdare eder diyebileceğim ve rahmetli Neriman Köksal'ın para canlısı,kötü kadın olarak fazlasıyla ön plana çıktığı bir film olmuş filmin özellikle senaryo üzerinde biraz daha durulsaydı daha iyi olurdu bence..

Cevap Yaz

sevgi_ışığı

2 Şubat 2013 00:53

Filmin adındanda anlaşılacağı üzere , Herşeyde Neriman ın parmağı vardır.. Neriman Çete lideridir, bir akşam bar yada meyhane vallahi bilmiyorum gazinoda olabilir herneyse Neriman ın şarkıcılık yaptığı mekana Eşref gelir ve Kumar oynar o esnada mızıkçılık yapan adam eşref kolçak tarafından sopayı yer .. Sarhoş olduğu için hiçbirşeyi hatırlamayan Eşref Gözünü Neriman ın evinde açar herşey ordan itibaren başlar. Neriman Eşrefe kavga ettiği adamı öldürdün eğer istediğimizi yapmazsan idama kadar yolu var diyerek postayı koyar gelse şimdi Nerimanın çetesine üye olma şaka bir yana Erol Taş ve Cahide Sonku ilede duygusal sahneler var.. Bana göre güzel film , en azından çok sevdiğim , kıymetli oyuncular var..

Cevap Yaz

ali87

28 Ekim 2011 17:50

bir kaptanın  kötü yola düşürülme çabası

Cevap Yaz
Yandex.Metrica