Kadın Parmağı

8,19

( 4 kişi yorum yaptı )

Kadın Parmağı

Sinema Filmi

1967

Künye

Yönetmen Semih Evin
Görüntü Yönetmeni Fethi Mürenler
Süre 60 dk
Tür Dram
Özellikler Siyah Beyaz
Ülke Türkiye

Ekip

Post-Prodüksiyon Adrine Muradyan (Kurgu Yönetmeni)
Yılmaz Erman (Laboratuar)
Aslan Tektaş (Laboratuar)
Erol Cıntan (Laboratuar)
Ses Ekibi Kunt Tulgar (Ses Kayıt)
Ferruh Kırmaz (Ses Kayıt)
Adrine Muradyan (Senkron)

Firmalar

Roket Film (Yapım)
Milli Film (Film Hazırlık)

Son Yorumlar (4)

benimsinema avatar benimsinema 20 Haziran 2015 15:13:32

7

Film fena sayilmaz bu da nerimanin sayesinde..neriman köksal okadar kötülük yaparki bide kendisine cok yakistirmis.. bu kadar kötülügü neden yaptigini filmin sonunda anliyoruz. Erol tas iyi rolde cahide sonkuyu görmekte iyidi. Ama malesef sonunda cez asini bulur neriman. Tijen par kendi sesiyle oynamis

Göztepe avatar Göztepe 10 Temmuz 2013 23:05:01

9

Eşref Kolçak'ın başrolde oynamasına rağmen filmde oynayan diğer oyuncu Neriman Köksal kadar ön plana çıkamadığı bir film. Film izlenebilir ama Erol Taş'ın iyi adam oynadığı için hayıflanmama sebep oldu. İdare eder diyebileceğim ve rahmetli Neriman Kö ksal'ın para canlısı,kötü kadın olarak fazlasıyla ön plana çıktığı bir film olmuş filmin özellikle senaryo üzerinde biraz daha durulsaydı daha iyi olurdu bence..

sevgi_ışığı avatar sevgi_ışığı 02 Şubat 2013 00:53:09

10

Filmin adındanda anlaşılacağı üzere , Herşeyde Neriman ın parmağı vardır.. Neriman Çete lideridir, bir akşam bar yada meyhane vallahi bilmiyorum gazinoda olabilir herneyse Neriman ın şarkıcılık yaptığı mekana Eşref gelir ve Kumar oynar o esnada mızık çılık yapan adam eşref kolçak tarafından sopayı yer .. Sarhoş olduğu için hiçbirşeyi hatırlamayan Eşref Gözünü Neriman ın evinde açar herşey ordan itibaren başlar. Neriman Eşrefe kavga ettiği adamı öldürdün eğer istediğimizi yapmazsan idama kadar yolu var diyerek postayı koyar gelse şimdi Nerimanın çetesine üye olma şaka bir yana Erol Taş ve Cahide Sonku ilede duygusal sahneler var.. Bana göre güzel film , en azından çok sevdiğim , kıymetli oyuncular var..

ali87 avatar ali87 28 Ekim 2011 17:50:10

bir kaptanın  kötü yola düşürülme çabası

Yandex.Metrica