İmparator

TV Dizisi

2000

imparator filmi

Künye

Yönetmen İbrahim Tatlıses
Senaryo ,
Görüntü Yönetmeni Mahmut Yumuşak
Tür Dram, Duygusal, Macera
Ülke Türkiye
Etiketler Mafya Heyecan Daha Fazlası

Ekip

Görüntü Yönetmeni Ahmet Servidal (Görüntü Yönetmeni)
Müzik Cahit Berkay (Müzik)
Kurgu Ebru Pala (Kurgu)
Yönetmen Ekibi Mesude Erarslan (Yönetmen Yardımcısı)

Firmalar

Show TV (Kanal)

Son Yorumlar (3)

bltszlk avatar bltszlk 25 Ocak 2017 13:27:18

8

Show tv 'de yayınlanan dizi yoube'ye 4.bölüm yüklemişler.Fırat dizisiyle oyuncuları aynı.Dizinin hikayesi mafya ile polis arasında geçiyor.

Mansuryıldırım avatar Mansuryıldırım 12 Ocak 2016 02:53:53

6

Show tv de 1998 yılında yayınlanmışdı 5 bölüm sürmüş bir ibrahim tatlıses dizisiydi kadrosu iyi olan dizi teknik yönden sorunlu olsada duygu bakımından kaliteli bir işti teknik sorunları yüzünden show tv diziyi ekonomik krizi ve reytinglerin düşük ol duğunu belirtip 5.bölümde final yapmadan yayından kaldırmışdı.

freddie 20 Mart 2011 02:27:03

sahi bu dizi ne gazla verilmişti yayına ama o dönem tv'deki ekonomik kriz (reklamcılar kanallara reklam vermiyordu) nedeniyle ikinci bahar bile yayından kalkmıştı. Krizden sonra bazıları geri dönmüştü maliyeti düşürmek şartıyla. Bazı diziler ise fiya tlarını düşürmedikleri için yayından kaldırılmıştı. İmparator, yıkılmadım.. Yapımcılar arabesk diziler artık tutmadığı halde çuvalla para veriyouz demişti Zaten bu krizden sonra akılları başlarına gelmiş olmalı ki artık manken takviyeli şarkıcı dizileri yapmayacağız demişlerdi Bir dönem öyle geçti ama bence çok güzeldi Diziler de güzeldi

Yandex.Metrica