Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Dur Yolcu

Dur Yolcu

8,32

(5 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Savaş Tarihi Dram, Savaş, Tarihi

Yönetmen: İsmail Güneş Hakan Şahin İsmail Güneş, Hakan Şahin

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ahmet Eres, Vural Buldu, Atilla Yiğit, Günyol Bakoğlu, Ali Şimşek (2), Bülent Baytar, Osman Gençağa Yiğitoğlu, Fatih Ayhan, Emre Tetikel, Hakan Bozyiğit Devamını Gör...

Konusu : İnce hastalığa yakalanan karısının son günlerinde yanında olmak için Binbaşı Halit Bursa yakınlarındaki kasabaya izinli olarak dönmüştür. Osmanlı devleti cepheden cepheye koşarken, içerde bunu fırsat bilen hainlerle başedecek fırsatı bulamıyordur. Halit bu gerçekle kasabaya varınca yüzleşir. Eşkiya kasabayı adeta esir almıştır. Halit bir yandan kasabadaki düzeni sağlamak, bir yandan da karısını iyileştirmek için çalışır. Ama karısını kurtaramaz. Kasaba’da kızını emanet edeceği kimsesi olmayan Halit onu da yanına alarak yollara düşer. Bandırma’daki arkadaşı Ziya’ya kızını bırakmayı düşünür… Ancak Ziya hakkın rahmetine kavuşmuştur. Çaresiz kalan Halit kızıyla birlikte cepheye gider. Nezaket küçücük yaşında Çanakkale cehennemini yaşamaya başlar... Bu arada ortaya çıkan keskin nişancılar düşmana göz açtırmamaktadır… Türk keskin nişancı Ayşe ile Avustralya’nın en iyi kanguru avcısı Sing arasında korkunç mücadeleler yaşanır.cicoz99

12 Ocak 2012 17:21

dur yolcu kınalı kuzular adlı dizinin devamıydı.onun gibide başarılı oldu.ancak, 13 bölüm oynadı.bence bu diziyi veya buna benzer dizileri trt yeniden tv ekranlarına getimeli.

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

28 Mayıs 2010 23:22

Güzel film..

Cevap Yaz

emre84

25 Mart 2008 18:26

Çok iyi bir yapım cast mükemmel

Cevap Yaz

aynu

13 Mart 2008 10:22

Kınalı Kuzuların devamı olan bu dizi de umarım onun gibi başarılı olur...Kınalı Kuzularda Sayın Yenilmez, Yönetmeni Tunç Davut ve ekibi bir İlk'e imza atmıştı.

Cevap Yaz

bandocu

11 Mart 2008 14:03

Yakın tarihimizde yaşadığımız destanı yani Çanakkale Savaşlarını anlatan bu dizi izlenmeye değer diye düşünüyorum.özellikle yeni kuşak gençler bu savaşı ve ne şartlarda yapıldığını içinde hissederek anlamalıdırlar. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica