Özgürlük Savaşçısı

(In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale)

Sinema Filmi

2006

Basit bir köylünün (Jason Statham) kötü bir büyücünün (Ray Liotta) yarattığı korkunç bir savaşçı ordusu tarafından çocuğunun öldürülüp karısının (Claire Forlani) kaçırılması karşısında yenilmez bir savaşçıya dönüşmesinin hikayesi...

In the Name of the King Kanada’da İngiliz Kolombiyası’nda çekilmiş. Çalışkan bir köylü olan ve herkesin kendisini “Çiftçi” diye çağırdığı kahramanımızın hayatı; Krug adı verilen –hayvani yaratıklardan oluşan– bir ordu tarafından baskına uğrayınca alt üst olur. Krug’lar oğlunu öldürüp karısı Solana’yı (Claire Forlani) kaçırırlar. Acının kışkırttığı Çiftçi barış dolu dünyasının alt üst olmasıyla öç almak için arkadaşları Norick (Ron Perlman) ve Bastian (Will Sanderson)‘ı da yanına alarak Krug ordusunun elin den Solana’yı kurtarmak için yola çıkar.

Krug ordusu ülkenin içlerine doğru ilerlerken Kral bu korkunç gücün ardında Gallian (Ray Liotta)’ın olduğunu öğrenir. Gallian’ın amacı ise Kralı tahtından indirerek yerine Duke Fallow’u (Matthew Lillard), geçirmektir.

Firmalar

Özen Film (Dağıtımcı)
Hasılat 714.580,0 TL
Toplam İzleyici 95.063
Vizyonda Kaldığı Hafta 10 Hafta

Son Yorumlar (7)

grübchen avatar grübchen 06 Temmuz 2010 17:24:07

1

çok kötü.şimdi dizilerde bile daha gerçekçi yaratıklar var.film yalandan uzatılmış,dalga geçiyorlar bizle.yarıda bırakmayıp tamamını izlediğim için pişmanım.jason statham için kariyerinde kara bir leke.kalitesine hiç yakışmamış.

ceyhun_mr avatar ceyhun_mr 12 Ocak 2010 22:04:01

6

son dönemlerde aşina olduğumuz hikayelerden bir harman yapılmış.Oyunculuklar orta düzeyde.Filmde de çok ekstra şeyler yok.Yani sıradan bir film olmuş.Sonu dahi geçiştirilmiş,sıradan bir son olmuş.Aynı tarz filmlerden sıkıldıysanız,biraz daha farklı b ir şeyler bekliyorsanız bu filmi izlemenize gerek yok.

osman_srln avatar osman_srln 01 Mayıs 2009 14:06:05

9

Jason Statham'ın hala bu tarz bi filmde neden oynadığını anlamış değilim filme gelecek olursak filmi Jason Statham var die aldım ama beklentilerimin çok altında bi film olmuş izlenilebilir bir film

ssağlamçelik 11 Nisan 2009 13:54:04

8

jason statham farkıyla güzel bir film eğer jason statham olmamış olsaydı idare eder bir film

ALTİUS 18 Nisan 2008 13:16:04

6

AVUPALI'NIN BİR DÖNEM BATIL İNANÇLARI ÜZERİNE KURULMUŞ BİR FİLM...SES VE GÖRÜNTÜ EFEKTLERİ İSE ÇOK ABARTILI...ATLİUS

aytex 17 Mart 2008 17:25:03

basit bi film ama yinede izlenebilir ben biraz beğendim açıkçası

Yandex.Metrica