Bebek Gibi Maşallah

Yorumlar

KartalTibetTutkunu avatar KartalTibetTutkunu 13 Şubat 2018 16:10:32

'Hülya KOÇYİĞİT & İzzet GÜNAY' Ve Münir ÖZKUL'un rol
aldıkları Duygusal, dram, polisiye, komedisi de olan tam
ailece oturup 88 dk keyifle izlenir, muhteşem de bir film

puanthi 04 Ekim 2017 10:30:41

9

Bebek gibi Maşallah, Bazıları Dayak Sever,Kadın Değil Baş Belası filmlerinden sonra çevrilen 3.film. Bu Film, Yeniden çevrilen bir film olmasına rağmen Konusu birbirine benzer olan diğer filmlere göre bence en iyisi ve en başarılısı.Filmi izlerken o sıcaklığı ve samimiyeti hissediyorsunuz.Bu Filmde, Teknik, Cast, Müzik,Mekan,Oyuncu Performansları vs. hepsi mükemmel. Diğer yorumcu arkadaşlara katılıyorum.Hülya Koçyiğit,İzzet Günay,Nihat Ziyalan,Şefik Döğen,Hulusi Kentmen,Necdet Tosun,Sami Hazinses,hepsi başarılılar.Ancak Münir Özkul muhteşem.Yönetmeninden,Kameramanına ve Işıkçısına kadar emek verilip çok güzel iş çıkarılmış. Bu filmin jeneriğinde Semiramis Pekkan'ın söylediği "Eskisi gibi değilim" şarkısı kullanılmış.Filmde çalan diğer müzikler Nermin Candana aittir.

TubaArtan avatar TubaArtan 19 Ağustos 2017 23:53:41

10

çocukluğumdan beri hafızama kazınan, dinledikten hemen sonra repertuvarımın baş şarkılarından olan :) "Aşkımız çıkmaz sokak" efsanesinin bulunduğu film...
_____iyi ki çekilmiş..

sinemaadamı avatar sinemaadamı 08 Aralık 2016 20:21:38

10

nermin candanın o eşsiz parçaları da filme ayrı bi güzellik katmış.matrak bir film. bazıları dayak sever adlı filmin renkli versiyonu. ilkini orhan günşiray, fatma girik ve öztürk serengil çekmişti. burdada izzet hülya nihat üçlüsü var. ilkinden daha iyi çekildiğini düşünüyorum. izzet baba gene harika. nihat ziyalan a zaten laf yok. hem kötü adam rollerinde çok süper hem de pekcan koşar sesi ona çok yakışmış. eh ne de olsa bu rolü ilk öztürk abi oynamış bu yüzden film de onlar aynı konulu olduğundan nihat biraz komik biraz kötü.münir özkul ve hulusi kentmen ise filmin fenomenleri ilk filmde münir babanın rolünü ahmet tarık tekçe abimiz oynamış oda iyi oynamış ama münir bi başka oynamış. deli rolünde oynuyor film boyunca herkes ona bi çoçuk gözüyle bakıyor final de ise meğerse cinayetleri bi ordan bi oraya taşıyan adamın esasında bir cinayet masası şefi olduğu ortaya çıkıyor. filmin sonuna kadar bizi iyi kandırdılar doğrusu.tabi sözüm filmi ilk kez seyredenler için. daha önce defalarca seyredenler zaten bilir. sadettin erbil de izzet babayı seslendiriyor bu filmde. onun sesi de filme ayrı bir renk katmış. sami hazinçoçuk ve şefik döğen ölü rolünde çok başarılı çok komik. böyle oyuncular bir daha gelmez.

Kleberson avatar Kleberson 08 Temmuz 2016 00:31:13

10

izlenilmesi gereken bir film baya komik münir özkul muhtesem bir oyuncu Izzet günayda rolüne cok yakismis acayip Güzel bir film bence

sinemaagresif avatar sinemaagresif 11 Kasım 2015 13:52:02

10

nefis bi komedi macera karışımı. filmin tüm oyuncuları harika ama benim favorilerim nihat ziyalan , münir özkul sami hazinses ve şefik döğen. nihat kötü adamlığın yanı sıra bence komik de aynı zamanda. hele münir özkul deli hüsnü rolünde insanı kır ıp geçiriyor gülmekten. hele de arap kadın rolündeki necdet tosunun sırtına bindiği o sahne çok komik ya. sami hazinsesin ismi sami hazinçocuk olmuş çok güzel espiri doğrusu. şefik döğenle ölü rolünde komik olmuşlar. filme kesinlikle 10 .

Yandex.Metrica