Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sıfır Noktası (Sıfır Noktası)

Sıfır Noktası

8,11

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk

Yönetmen: Harun Özakıncı Harun Özakıncı

Ülke: türkiye

Oyuncular: Gamze Karaman, Hande Kazanova, Selim Erdoğan, Bülent Polat (2), Ali Sunal, Alper Develioğlu Devamını Gör...

Konusu : Kaya ve Ozan, eşleriyle sekiz yıldır evlidir. İlişkileri iyi-kötü devam ederken, günün birinde yakın arkadaşları Tamer telefon ederek onları evine çağırır. Babadan kalma servetle 36 yaşına kadar gününü gün eden, kadınlardan ve partilerden başını kaldıramayan Tamer, derin bir mutsuzluğun pençesindedir. İlişkileri sallantıda olan Ozan ve Didem de, Tamer'in evinde kavga edince, ortalık birbirine girer. Tamer tüm bunlara sebep olduğu için kendini suçlu hissetmektedir ve onlara bir teklifte bulunur; yıllar önce Uludağ'da tanışan bu çifti nikâh tazelemeleri için aynı yere götürecektir. Birlikte tatile giden gruptan ikisi kaybolur. Arkadaşları onları donmak üzereyken bulur. Bilimsel adıyla hipotermiye giren kişinin kurtulabilmesi için gruptan birinin onunla sevişmesi ve kan deveranını harekete geçirmesi gerekmektedir. Çiftler doktor tavsiyesiyle arkadaşlarını hayata döndürecek bu yöntemi uygulayıp, uygulamamakta tereddüt ederler. Arkadaşlıklar ve ‘sadakat’ bir kez daha sorgulanacaktır...ToqqLe

4 Haziran 2020 19:43

Yönetmen harun özakıncı nın tek iyi filmi buydu bu tarz filmler yapacağına ege şivesi filmler yapınca kariyeri bitti ortalama bir film oyuncuları için izlene bilinir.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

5 Nisan 2015 18:48

Bir televizyon filmine göre çok iyi bir oyuncu kadrosu olsada bunu pek değerlendirdiğini söyleyemem ayrıca bu film çekilmeyen uzun metraj film projesi simbiyotik filminin senaryosuyla sıfır noktası adıyla tv filmi olarak çekilmiş zaman geçirmek için izlenebilecek orta karar bir televizyon filmi.

Cevap Yaz

teomanmeteturkmen

8 Aralık 2012 15:42

simbiyotik filmi budur yönetmen filmi sıfır noktası diye televizyon filmi çekti

Cevap Yaz

icoş

4 Nisan 2008 13:04

TEBRİKLER,TEBRİKLER HEPİNİZ ÇUK DİYE ROLLERİNİZE OTURMUSUNUZ,BAŞARILARINIZIN  DEVAMINI DİLERİM.HAYDİ YENİ FİMLERE DOĞRU. SEVGİLİ HANDE CİM VE SEVGİLİ ROL ARKADAŞLARI. 

Cevap Yaz

icoş

21 Mart 2008 17:43

Konusu çok hoşuma gitti.  Buna benzer olaylar gerçek yaşamda  var.Sizleri şimdiden tebrik ederim .Çok cesur bir konu ,oynamakta okadar yürek ister.Bu yürekte hepinizde var TEBRİKLER..

Cevap Yaz

bin-jip

20 Mart 2008 16:55

şesuyu falan anladık da Ali Sunal gibi iyi bir oyuncunun bu filmde yer almış olması hayret doğrusu.Valla saçmalıklar silsilesi bir iş konu bir kere saçma.Şesu işsiz kalmış sanırsam =))

Cevap Yaz
Yandex.Metrica