Sınır(da)

7,43

( 14 kişi yorum yaptı )

Sınır(da)

(Frontièr(s))

Sinema Filmi

2007

2007. Fransız başkanlık seçimlerinde muhafazakar ve aşırı sağcı taraf karşı karşıya gelir. Yöre halkı iyice hareketlenir. Varoşlarda ayaklanma çıkmış, her köşede alevler yükselmektedir. Kent merkezindeki kargaşa ortamından yararlanmak isteyen küçük çaplı bir hırsız çetesi, büyük bir soygun hazırlığındadır. Başarılı oldukları takdirde ülke dışına kaçacak ve çetenin kadın üyesinin çocuğunu aldırabilmesi için gereken parayı elde edeceklerdir.
Ancak soygun sırasında işler kötü gider ve grup bölünür. Polisten kaçmaya çalışan bazı çete üyeleri, Lüksembourg sınırı yakınında ıssız, köhne bir pansiyona saklanırlar. Soyguncular kaba saba görünümlü otel sahiplerinin, eski bir Nazi olduğundan habersizdirler. Pansiyon sahibi kendi ari ırklarından oluşan yeni dünya düzeni kurmak için, faşist fanteziler ini bu kişiler üzerinde gerçeğe dönüştürmek için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Ancak beyaz ırkçıların dışarıda bu hayallerini uygulama şansı olmamaları sahibi oldukları otelde çeşit çeşit sapıklık ve yozlaşmayla dolu ürkütücü bir atmosfer yaratmalarına yol açmıştır.
Artık genç kahramanlarımızın azap ve çilelerle dolu günleri başlamıştır. Otelin karanlık ve ürkütücü odalarında her türlü aşağılama ve işkenceye tabi tutulurlarken evrensel özgürlüğün gerçek anlamını öğrenmeye başlayacaklardır.

Firmalar

Chantier (Dağıtımcı)
Hasılat 213.978,0 TL
Toplam İzleyici 30.814
Vizyonda Kaldığı Hafta 20 Hafta

Son Yorumlar (14)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 15 Haziran 2015 08:40:44

7

Hikayesi iyi karanlık bir korku gerilim filmi filmde aşırı kanlı işkence sahneleri var yamyamlık türündeki korku filmlerinin iyi örneklerin biri son olarak filimi izleyeceklere filmde küfür ve +18 sahneler olduğunu söyleyeyim.

raskolnikov19@hotmai 25 Eylül 2009 22:03:09

6

abartılacak bir şey yok.benzerlerinin kötü bir taklidi...

canatan avatar canatan 04 Haziran 2009 10:23:06

Bu kadar saçma bir film olamaz ama olmuş.Seyretmeye değmez.

germiyanizm avatar germiyanizm 23 Mart 2009 22:20:03

8

çok güzel bir film gerilm dozu yüksek tabii benzerleri var ama bi farklı yönüde var bence. çok güzel sürükleyici bir film...

deep_impact avatar deep_impact 12 Aralık 2008 23:56:12

6

yağmurdan kaçarlarken doluya tutulanların hazin öyküsü :). başroldeki hatun sağlam rol kesmiş, iyi iş çıkarmış. yer yer geren sahneleri var cidden. ama öyle çokta farklı bi film olduğu söylenemez. tepenin gözleri ve ismi aklıma gelmeyen 1-2 filmden e sintiler vardı sanki filmde. izlenmicek kadar kötü değil ama film bulamazsanız izleyin derim. mutlaka izleyin demem şahsen. saygılar efenim :))

mertykoray avatar mertykoray 03 Eylül 2008 01:34:09

sahneler saccma sapan hıc tavsıye etmem buna vercegınız parayı yada zamanı testere 4 e 30 gungeceye yada otostopcuya verın cok daha memnun olursunz !

Yandex.Metrica