Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşkın Peşinde (Elegy)mansur34

19 Haziran 2016 02:19

Film baştan sona düşük tempolu bir film ünlü oyuncuları filmi izlenilir kılmış penelope cruz ve ben kingsley rollerinde fena değiller ama filme 112 dakika uzun olmuş 90 dakika da film daha anlamlı bir film olabilirdi filmin ortalama bir başarısı var kısaca oyuncuları için izlenebilinir.

Cevap Yaz

uzunince

22 Mayıs 2009 19:21

AŞKIN PEŞİNDE

Oyuncular; PENELOPE CRUZ, BEN KİNGSLEY

Baş rolde ki oyuncuların filme kattıkları yeterince romantik değildi biraz analize kaymış ‘’Aşk ‘’olgusu daha çok yaş farkını su üzerinde tutmuşlar ve ilişkilerindeki gerçekliği zamanın ilişkilerini sekteye uğratmasından çekimser kalmışlığı iyi vurgulamış erkek aşık.

Erkek rolündeki Ben KİNGSLEY önceki evliliğinin bir hata olduğunu kavrıyor hatanın tohumları olan küçük filizler de nasibini alıyor bu ilişkiden oğlu ile arasındaki kopuk kalan bağın etkisiyle yüzleşmelerden dem vuruyor sonrasında oğlu da tıpkı babasının yaptığı gibi eşinden ayrılıp başka bir ilişki yaşıyor. Böyle bir evlilik sonucunda çocuklarımızın da ebeveynlerin yaptığı hataları tekrarlayacakları anlamına varılıyor filimde... BİZE benzer insanların yaşadıkları aşkı,hataları mücadeleyi anlatıyor... sevgilerimle

 

Cevap Yaz

Asuman Kutlu

19 Ekim 2008 21:55

Kadın bir yönetmenin, erkek bakış açısından klasikleşen yaşlı adam genç kadın öyküsünü filmin içinden yaşatarak sunduğu çok güzel bir film olmuş bence, filmin adı yanıltıyor insanı ama orjinalinden nasıl bir film olduğu belli oluyor.

Cevap Yaz

by_serdar

13 Ekim 2008 18:41

penelope cruzun başrollerinde oynadığı bu film izlenme rekorları kırabilir  filmin herkezin izlemesini tavsiye ederim güzel bir sinema yapıtına benziyor

Cevap Yaz

nazolinda

4 Ekim 2008 23:10

ben penelope cruzu çok seviyorum izlemeye değer

Cevap Yaz
Yandex.Metrica