Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Akasya Durağı

Akasya Durağı

6,37

(54 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Dram Duygusal Komedi Aile Dram, Duygusal, Komedi, Aile

Ülke: türkiye

Oyuncular: Erimşah Bora, Uğur Altın, İnanç Ömer Benlioğlu, Oya Kumova, Oğuz Yılgın, Oğuz Yılgın, Tunahan Özgür, Denizhan Akbaba, Emre Çaltılı, Alper Banko Devamını Gör...

Konusu : Melahat, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal Bey ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Melahat ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar. Evlerine ve bütün mal varlıklarına haciz gelmiştir. Melahatin ve kızının gidecek hiçbir yerleri yoktur. Kemal Beyin intiharını televizyon haberlerinden öğrenen Nuri Bey hemen Melahatin yardımına koşar. Nuri Bey, yıllar önce Kemal Bey’in özel şoförü olarak çalışmıştır. Sonraları ayrılıp bir taksi durağı kurmuştur. Şimdi Kemal Beye ve ailesine olan vefa borcunu ödemek istemektedir. Nuri Bey Melahat ve kızına kendi mahallelerinde eski ama şirin bir ev bulur. Melahat iş aramaya başlar. Eski tanıdıklarının vasıtası ile bir iş bulmayı ummaktadır. Fakat yüksek tahsili ve yabancılı dili olmadığı, bilgisayar kullanmayı da bilmediği için iş bulamaz. Anne kız bu hayat mücadelesinde birbirlerine destek olurlar. Bütün umutlarının bittiği anda yardımlarına yine Nuri Bey koşar. Melahate kendi taksi durağında şoförlük işi verir. Melahatin katılımıyla zaten şenlikli bir yer olan taksi durağı iyice şenlenir. Kimler yoktur ki bu durakta? Tatlı üçkağıtçı Sinan, aksi ve sinirli bir şoför olan Seyit Türkücü olmak için Güneydoğu’dan gelmiş geçinmek için ek iş yapan Öğretmen Mehmet, hukuk fakültesinde okuyabilmek için geceleri taksiye çıkan Murat ve Karadenizli saf bir çocuk olan çaycımız Ali Kemal.bltszlk

29 Ocak 2019 14:19

Ahlen her sabah Kanal D'de ve teve2'de hafta sonu akşamları var..En sevmediğim sezon 5.sezon..Çünkü Alp Kırşan ayrıldığı ve yeni oyuıncular girdiği için sevemedim:

Cevap Yaz

antalyalı96

28 Ocak 2019 18:52

Tekrarlarını Hep İzlediğim İzleyeceğim Dizi

Cevap Yaz

Busra_Yldz

27 Temmuz 2018 00:16

Bu dizide kaç sezon boyunca aynı şeyler tekrarlanıp durdu . Senaryosu kısır döngüdeydi ve izlenmesinin sebebi oyuncuların başarılı ve usta oyuncular olmasıdır. Aynı şekilde ben de oyuncular için izlemiştim.

Cevap Yaz

yeşilçam1987

11 Mayıs 2018 01:10

Öncelikle dizide konuk oyuncu olarak oynayan bayan bölüm oyuncularını kim seçiyorse tebrik etmek gerekir..Ben senelerdir dizi izlerim ama bu kadar güzel ve yetenekli kadın oyuncuların olduğu bir dizi asla izlemedim.Dizide mantık hatası her bölümde var.Sinana kaç defa ikramiye çıktı,Osman ağa nın başı kaç defa derde girdi sayamadık ama ne olursa olsun müthiş bir diziydi gerçekten..Sonradan katılan güven karakterine hiç ısınamadım.

Cevap Yaz

VisualStudio

21 Mart 2018 00:04

dizi çok iyidi. oyuncular sempatikti.ne zaman izlesem gülerim. sinan karakteri dizinin rengiydi. nuri baba yerinde ve usman aga dizinin zirvesiydi. keşke devam etseydi dediğim bir dizidir

Cevap Yaz

Mansuryıldırım

2 Şubat 2016 05:11

Akasya durağı dizisinin ilk sezonu fena değildi ama 2.sezonundan itibaren sulu komediye giren dizi çiçek taksinin devamı niteliğinde güzel bir dizi olmayı kaçırdı tadında bitse bunu sağlayacaktı özellikle son 2 sezonunda çok saçma bölümleri vardı dizi bu yüzden uzatılmış vasat bir dizi olarak akıllarda kaldı.

Cevap Yaz

Financier

26 Ocak 2016 02:41

Trt de yayınlanan Çiçek taksi dizisinin bir versiyonu diyebiliriz.Ailece izlenebilecek bir diziydi ama şu gerçeği göz önünde bulundurmak gerekir.Çiçek taksi dizisinin ayrı bir tadı güzelliği ve seviyesi vardı bu yadsınamaz.Sabaha karşı Kanal D ekranlarında tekrarları verilemekte.

Cevap Yaz

AYKUTj7jjj

29 Kasım 2014 09:13

Türkiyede herşeyin benzerini çekmeleri ne kadar tuhaf Komedi de Sadri Alışığı taklit eden Kemal Sunal ama Sunalı taklit eden zavallı İlyas ve metin ve zeki ikilisi ama Kemal Sunala elbette lafım yok dört dörtlük oyuncu ve diğerlerinden daha zeki komedi de Sadri Alışık Ve Kemal Sunal ı geçecek kimse yoktur gelelim bu diziye yorumuma Trt nin Çiçek Taksi adlı dizisinin kötü son versiyonu olan dizi çok seviyesiz olup nasıl olduda 4 -5 sezon gidebildi anlam veremiyorum doğrusu.

Cevap Yaz

tepegöz

13 Kasım 2014 20:57

o kadar çok uzatmışlardıki iyi bir diziyi kötü yapmışlardı tek ilk iki sezonu iyiydi.

Cevap Yaz

jeremiekhan

18 Ağustos 2013 21:10

insan zekasını küçümseyen berbat bir yapım

Cevap Yaz
Yandex.Metrica