Akasya Durağı

Yorumlar

Busra_Yldz avatar Busra_Yldz 27 Temmuz 2018 00:16:13

Bu dizide kaç sezon boyunca aynı şeyler tekrarlanıp durdu . Senaryosu kısır döngüdeydi ve izlenmesinin sebebi oyuncuların başarılı ve usta oyuncular olmasıdır. Aynı şekilde ben de oyuncular için izlemiştim.

yeşilçam1987 11 Mayıs 2018 01:10:04

10

Öncelikle dizide konuk oyuncu olarak oynayan bayan bölüm oyuncularını kim seçiyorse tebrik etmek gerekir..Ben senelerdir dizi izlerim ama bu kadar güzel ve yetenekli kadın oyuncuların olduğu bir dizi asla izlemedim.Dizide mantık hatası her bölümde va r.Sinana kaç defa ikramiye çıktı,Osman ağa nın başı kaç defa derde girdi sayamadık ama ne olursa olsun müthiş bir diziydi gerçekten..Sonradan katılan güven karakterine hiç ısınamadım.

VisualStudio avatar VisualStudio 21 Mart 2018 00:04:18

10

dizi çok iyidi. oyuncular sempatikti.ne zaman izlesem gülerim. sinan karakteri dizinin rengiydi. nuri baba yerinde ve usman aga dizinin zirvesiydi. keşke devam etseydi dediğim bir dizidir

Mansuryıldırım avatar Mansuryıldırım 02 Şubat 2016 05:11:43

4

Akasya durağı dizisinin ilk sezonu fena değildi ama 2.sezonundan itibaren sulu komediye giren dizi çiçek taksinin devamı niteliğinde güzel bir dizi olmayı kaçırdı tadında bitse bunu sağlayacaktı özellikle son 2 sezonunda çok saçma bölümleri vardı diz i bu yüzden uzatılmış vasat bir dizi olarak akıllarda kaldı.

Financier 26 Ocak 2016 02:41:51

Trt de yayınlanan Çiçek taksi dizisinin bir versiyonu diyebiliriz.Ailece izlenebilecek bir diziydi ama şu gerçeği göz önünde bulundurmak gerekir.Çiçek taksi dizisinin ayrı bir tadı güzelliği ve seviyesi vardı bu yadsınamaz.Sabaha karşı Kanal D ekranl arında tekrarları verilemekte.

AYKUTj7jjj avatar AYKUTj7jjj 29 Kasım 2014 09:13:54

1

Türkiyede herşeyin benzerini çekmeleri ne kadar tuhaf Komedi de Sadri Alışığı taklit eden Kemal Sunal ama Sunalı taklit eden zavallı İlyas ve metin ve zeki ikilisi ama Kemal Sunala elbette lafım yok dört dörtlük oyuncu ve diğerlerinden daha zeki kome di de Sadri Alışık Ve Kemal Sunal ı geçecek kimse yoktur gelelim bu diziye yorumuma Trt nin Çiçek Taksi adlı dizisinin kötü son versiyonu olan dizi çok seviyesiz olup nasıl olduda 4 -5 sezon gidebildi anlam veremiyorum doğrusu.

Yandex.Metrica