Paris

7,74

( 2 kişi yorum yaptı )

Paris

(Paris)

Sinema Filmi

2008

Bu hikâye, hasta ve ölebileceğini düşünen bir Parisli’yi anlatıyor. İçinde bulunduğu durum, çevresindeki insanlara yeni ve farklı bir gözle bakmasına neden oluyor. Kendi ölümünü düşünmek, kendi hayatına, başka insanların hayatlarına ve bütün şehir hayatına birdenbire yeni bir anlam katıyor. Meyve ve sebze satıcıları, fırına koşan bir kadın, işçi, dansçı, mühendis, evsiz adam, üniversite profesörü, model, Cameroon’lu yasa dışı bir göçmen... Bütün bu birbirinden farklı kişiler bu şehirde ve bu filmde bir araya geldi.

Hasılat 58.914,0 TL
Toplam İzleyici 6.289
Vizyonda Kaldığı Hafta 19 Hafta

Son Yorumlar (2)

EFSUNONAN 19 Kasım 2008 23:26:11

4

 Sadece Romain DURIS uğruna ve Her zamanki Amerikan özentisi fransız melodramlarından biridir diye gittim,..hoş bana İSPANYOL PANSİYONU'nu hatırlattı ama kalabalık kadrolu o curcuna örneklerden biraz daha oyunculuktaki gelişimlerle sıyrılıyordu. ..MUTLAKA!!  değil belki ama gidin...

EFSUNONAN 18 Kasım 2008 18:18:11

4

  NE DİYEYİM, ...Senin hatrına izledim,,ROMAIN DURIS......her ne kadar bana İSPANYOL PANSİYONU'ndaki performansını hatırlattıysa da..!! ..Filme gelince;Amerikan özentisi Fransız melodramlarından bir tane daha..

Yandex.Metrica