Molly Hartley'in Laneti

7,56

( 2 kişi yorum yaptı )

Molly Hartley'in Laneti

(The Haunting of Molly Hartley)

Sinema Filmi

2008

Molly Hartley 17 yaşında annesi tarafından bıçaklanmıştır. Bu olaydan sonra yeni bir başlangıç yapmak için babasıyla başka bir yere taşınarak yeni bir okula kaydolur. Ama yaşadığı olayın travması Molly'i bırakmaz ve kabuslar görür. Bunun sadace psikolojik bir durum olduğunu düşünen Molly, anlar ki ailesi Molly üstüne Şeytan'la bir anlaşma yapmıştır. Molly şimdi, Şeytan'la onun ruhu için yapılmış pazarlıktan kurtulmanın yolunu bulmalıdır.

Künye

Yönetmen Mickey Liddell
Senaryo
Müzik James T. Sale
Vizyona Giriş Tarihi 31 Ekim 2008
Süre 82 dk
Tür Dram, Gerilim, Korku
Ülke ABD
Etiketler Başlıkta Karakter İsmi, Ecdat, Erkek kadın İlişkisi, Genç Daha Fazlası

Oynayanlar

Haley Bennett Haley Bennett Molly Hartley
Jake Weber Jake Weber Robert Hartley
Chace Crawford Chace Crawford Joseph Young
Shannon Woodward Shannon Woodward Leah
Nina Siemaszko Nina Siemaszko Dr. Emerson
Josh Stewart Josh Stewart Bay Draper
Ron Canada Ron Canada Bay Bennett
Jessica Lowndes Jessica Lowndes Laurel Miller

Son Yorumlar (2)

baran34 avatar baran34 10 Şubat 2013 15:34:48

2

Konusu ve senaryosu çok saçma. Hiçbir inandırıcı özelliği yok ve prodüksiyon olarak ucuza kotarılmaya çalışılmış olduğu her halinden belli. Bir tek Haley Bennett'in rol performansı ve Chase Crawford'un yakışıklılığı pozitif unsurlardı. Gerisi çöp.
Filmde gerilim müziği dışında herhangi bir gerilim ögesi yok. Filmin başından sonuna kadar her an müziğin etkisiyle birşeyler olacak diye bekliyorsunuz, filmin anlamsız final sahnesine kadar gelip beklentilerinizin karşılanmadığını görünce dumura uğruyorsunuz ve kendinize şu soruyu soruyorsunuz. "Bu film hangi amaç doğrultusunda çekilmiş?" İzlemenizi tavsiye etmem. Gereksiz bomboş bir film.

arafaresi avatar arafaresi 15 Şubat 2009 01:05:02

gerilim ve korku filmini tam olarak yansıtmıyor aslında sadece piskolojik bozukluklar vb duygular ifade ediyor kaybedilecek bişey yok aslında doğruyu söylemek gerekirse

Yandex.Metrica